Příspěvky uživatele - 168.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 8.4.2009
Jsem začátečník, roubuji teprve druhou sezonu. Ale jak píše pan doktor, zatím není důvod jásat. Vloni mi uschly dokonce rouby s několika listy. Já začnu oslavovat úspěchy až budou na roubech alespoň 2 týdny listy. A definitivní úspěch je, pokud roub... celý příspěvek >
Jak zasadit ostružinu a angrešt?, 1.4.2009
zasadit tak, aby kořeny byly v zemi, za sucha zalít. Raději na osluněné stanoviště. Angrešt bude spíš asi stromek, zapíchnout k němu tyčku, aby se nezlomil.  Je to v podstatě plevel, poroste bez problému.
Konec šlechtěných švestek na Valašsku?, 30.3.2009
Rony:   u jedné mojí Čač. se vloni na podzim udělala prasklina stejná jako na tvé fotce. Včera jsem ji prohlížel...  asi 10cm podélná prasklina, částečně překrytá slabou vrstvou mrtvé černé kůry, pod kterou chybí tkáň. Ořezal jsem to... celý příspěvek >
Durancie a šárka, 18.3.2009
Jirko, máte durancii pravokořennou nebo roubovanou (na čem)?
zemní vrták, 16.3.2009
Mě v zásadě stačí průměr o malinko větší než má lešen. trubka. S tím bajonetem je to dobrý nápad. Pro tlačení vrtáku přemýšlím o využití hydraulického heveru. Ale bojím se, že nebudu schopen přesně vést vrt po celé délce.  Potřebuji směrovou... celý příspěvek >
zemní vrták, 16.3.2009
Vaše zkušenost s ručním zemním vrtákem mi nalila optimismus do žil. Pohrávám si s myšlenkou vyvrtat v jílovité zemině díru asi 10-12m, ale vodorovně. Jen jsem si nebyl jistý, zda to jde v domácích podmínkách realizovat. Neměl ten váš vrták tendenci... celý příspěvek >
Hrúbka vrúbľa, 16.3.2009
Mám několik myrobalánů, které chci přeroubovat na slivoně. Rouby jednoleté, optimálně silné. Ale podnož je trošku problém. Vzhledem k drsným podmínkám po vysazení odkopků byly přírůstky minimální a tak jsou 5-8 leté myrobalány stejně silné jako... celý příspěvek >
Odběr roubu slivoně, 16.3.2009
Pro Pospa:     moje rady jsou pouze rady začátečníka, určitě Vám poradí někdo zkušenější. Já při roubování kopulací nepoužívám štěpařský vosk, ale balzám - lépe se mi s ním pracuje. používám rouby asi s 5-8 očky, někdy i víc,... celý příspěvek >
Poraďte co zasadit, 16.3.2009
Problém může být s močí - ne každý strom na psím dvorku přežije. No a první sezonu může nastat další problém pokud psi budou stromek vyhrabávat.
Prevodovka vari, 13.3.2009
Na stránkách VARI byly a doufám že pořád jsou ke stažení návody k použití a tam myslím je nákres složení velké i malé převodovky.
Jakou švestku na slivovici, 13.3.2009
Souhlasím, ale úplně nejlepší je mít více druhů pálenky a dávat si podle momentální chuti.
roubování, 13.3.2009
v sobotu má být pěkně, už se těším na slivoně. Koncem prosince jsem pověsil rouby do studny, už jsem narouboval třešně a meruňky. Ale dost mě překvapilo, že rouby třešní byly už před týdnem ve studni narašené.
Mini balíkovač, 13.3.2009
Moc pěkné.
Hanita, 12.3.2009
před třemi roku jsem jeden stromek Hanity zasadil, ale bohužel nepřežil první sezonu. Možná dělám chybu, ale podruhé nesázím odrůdu, která se mi nechytne poprvé.
Pančovaný med, 12.3.2009
Nenormální stav, to je velice výstižně řečeno. Když se projdu libovolným marketem, mám pocit, že drtivá většina prodávaných potravin by se takto dala nazvat. Jablka bez chuti a bez zápachu, párky prakticky bez obsahu masa, bílá tekutina... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika