Příspěvky uživatele - 190.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o radu s plotostřihem Hecht 9247, 29.5.2015
I ten olej od husqvarny je naprosto v pořadku do tohoto stroje neli lepší :-) VM
Oprava pily Stihl MS 270, 5.5.2015
Je to tak, teď jsem se ptal ve stihlu. Ale kdyby tam šmejdi dali ložisko standartního rozměru 15x35x11 tak ho mám za 45Kč rakouský...
Oprava pily Stihl MS 270, 3.5.2015
Když už jsme u toho. Kolik stojí ložiska na klikovku k této pile ms270? Samozřejmě mají nestandartní rozměr a musí se koupit originál.
Pila k baraku, 27.4.2015
Správná volbaať Vám slouží! Časem můžete i napsat jak jste s ní spokojený. Budem rádi V.M.
HQ 266, 26.4.2015
No střiženéj klinek a pootoceny magneto bylo hned poznat po vysroubovani matky, která ho zajišťuje, ale nevím jak u této pily.
HQ 266, 26.4.2015
zdravim, no a co ta komprese? je dostatecna? taky sem takhle skladal pilu a jen sem tam prskla do karbce, pak sem zjistil, ze je strihlej klinek na magnetu. Presnou pozici vuci hrideli, utahnul poradne matku a byl klid, pila jede bez problemu..... celý příspěvek >
Gardetech c-58 problém se startem, 25.4.2015
jinak ta vaše pila je klasická číňanka, která se prodává snad ve všech barevných kombinacích pod různýma značkama. Jen některé dražší mají kvalitnější karburátory Walbro a lišty Oregon např. značka Hecht. Ta vaše je nejspíš čistokrevná čína.... celý příspěvek >
Gardetech c-58 problém se startem, 25.4.2015
Tak problém může být buď v nedostatku paliva pro zážeh nebo svíčka nehází (dostatečnou) jiskru. První co uděláte je, že vyšroubujte svíčku a podívejte se zda je mokrá. Pak zkuste motor protočit se zapojenou svíčkou na kabelu. Svíčku se musí tělem... celý příspěvek >
Pila k baraku, 23.4.2015
video pěkné, ale my se bavíme víceméně o hobby pilkách nikoli o profi. V hobby kat. dle mého vede Stihl spolu s Dolmarem. Prodejce Stihl nejsem. Ve farm kategorii bych rozhodně doporučil Dolmar PS420 nebo vyšší level PS500 atd. V.M.
Pila k baraku, 23.4.2015
Za toho hobíka se omlouvám panu zakladateli. Ale z úvodu to tak vyznělo. Až pak jste se rozepsal, že jste profík. Každopádně dejte vědět, co jste vymyslel. V.M.
Pila k baraku, 23.4.2015
Prodejce pil opravdu nejsem. Hned z kraje jsem doporučil i pilu Dolmar. Ale Stihl v danné kategorii tu má hodně pilařů a tesařů kolem nás. A že by si zrovna někdo stěžoval na nefunkční mazání, kvalitů plastů atd. jsem nezaznamenal. Co jsem kdy... celý příspěvek >
Pila k baraku, 22.4.2015
Nesmysl!
Pila k baraku, 22.4.2015
Dobrý nesmysl srovnávat pilu H135 s objemem motoru 41ccm a MS181 s objemem 31,8ccm. Stihl v objemu 40ccm je až 231 s 2kW a ta by natrhla prdel H135 jako nic. :-) Takže toto video nevypovída absolutně o ničem. V.M.
Pila k baraku, 21.4.2015
Jaké potíže s mazáním máte na mysli? Které komponenty se Vám nezdály? Bývá problém s olejovou hadičkou, ale dá se to vyřešit jednou pro vždy. Nepoužíval jste BIO olej? Spoustu tesařů a profíků v lese na prořezávky ji používá ke spokojenosti. Ale... celý příspěvek >
Pila k baraku, 20.4.2015
Dobrý den, na novodobou Husqvarnu (ve vaší asi hobby kategorii) radši zapomeňte. Už není co bývala. Jednoznačně volte Stihl a to konkrétně MS181 nebo naši oblíbenou MS211 :-) Pokud chcete ale lepší poměr cena/výkon, volte něco z hobby nabídky od... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika