Příspěvky uživatele - 157.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte, kde narazit na Moravě na mišpule?, 30.10.2014
Asi jako sladké bláto.
Jde rozeznat Šárku na dřevě nových sazenic?, 30.10.2014
Stanley nepochybně zůstane stejně zdravý. Jeho míra tolerance k šarce je vysoká, vyšší než u Anny Späth i Gabrovské.
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 23.10.2014
To zní jako z ovocnářské pohádky, ale skutečnost bývá trochu jiná. Pěstitel přijde do let, kdy se mu po stromech nechce lozit a provede to, do radí p. Alois. Zákrsky ve starém vyklučeném sadu se sice ujmou, ale ve vyčerpané půdě ani pořádně nerostou,... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 23.10.2014
Nu, ona ta ruka trhu není až tak mocná a tak neviditelná. Tedy ne vždy je to jen poptávka, co řídí produkci sadby. Roli hraje i to, jaký podnožový a roubovací materiál školkaři seženou. A pak je na nich a na prodejcích, aby přesvědčili zákazníky, že... celý příspěvek >
Sázení meruněk a broskví na podzim, 23.10.2014
Já bych volil třetí cestu. Stromky (hlavně broskvoně) zahrabal do záhonu, vysadil a ostříhal na jaře.
Jakou odrůdu zvolit?, 23.10.2014
Radka zraje nejdřív, kdy jsou meruňky vzácné. Velkopavlovická chutná nejlíp. Harlayne je z nich nejodolnější - hlavně proti šarce a mrazu. Výborné plody ale mají všechny.
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 23.10.2014
A jste si jistí, že Top Bohemii vyšlechtil pan Tchoř? Jak dlouho se pěstuje, nevím, já ji znám sotva tři roky.
Dírky ve skořápkách ořešáku, 2.10.2014
No, že by kus vyzobnutého ořechu pod skořápkou byl způsobený nedostatkem vápníku, to si tedy nemyslím.
Postrikovac Progarden, 2.10.2014
Postřikovač této kvalitativní a cenové kategorie slouží jen k nenáročnému skrápění nízkých rostlin. Kvalitní prodlužovací trubka - např. od Solo - je dražší než celý Váš postřikovač. K Vašemu přístroji ale nebude závit pasovat. I kdybyste nějak... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 2.10.2014
Drží, přesto se mi stalo, že se kousky masa z šunky vylomily. Od té doby jsem dělal šunku většinou z jednoho kusu nastříknuté kýty a v šunkovaru se jen natvarovala. Dnes už šunku nevyrábím. Kvalitní koupené šunky mi chutnají a cena syrového masa je... celý příspěvek >
Rakytník, 2.10.2014
Rakytníky jsou většinou pravokořené, takže ho můžete přesadit a je to samice.
Stará švestka - jaká je to odrůda?, 2.10.2014
Ptáte-li se, jak vypadá přírůstek a jak šarka, pak bych Vám - nic ve zlém - raději poradil poprosit někoho zkušenějšího ze sousedství, ať Vám slivoň prohlédne, rouby odebere a nový stromek vyrobí.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Máte-li hydraulický lis (tedy žádné tintítko), je pořízení drtiče nezbytnost, jinak Vám tak drahý lis není k ničemu. Malé množství jablek lze postrouhat na robotu hrubým struhadlem. I tak bych zvážil pořízení (nebo aspň zapůjčení) drtiče. Vydrží... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika