Příspěvky uživatele - 211.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Užvýkané konečky trávy, 16.7.2016 Obsahuje fotku
děje se to at sekam kdykoliv. Pripojuji pár fotek. Mě přijde že to je tím jak je trávník hustej. Stím nožem jsem to myslel tak že i když ho nově nabrousím tak jse výsledek stejný. Nedavno jsem to zkoušel u souseda, ten má trávník cca 3měsíce a tam se... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 15.7.2016
dobrý den. Poslední dvě sezony se mi stáva že i když mám nově nabroušený nuž tak sekačka spíšežvýká než seče a konečky pak uschnou. Trávník potom vypada bíle. Nevíte čím to může být?
Dog Rocks - máte někdo skušenost?, 4.9.2015
dobrý den máte někdo skušenost stímto produktem? Volal jsem do tří prodejen a v každé tvrdí že to funguje. Díky za info.
Psi a čůrání, 23.8.2015
Dobrý den. Nemáte někdo zkušenost stímto přípravkem: M&C PetCare GREEN-UM žvýkací tablety 175tbl? Je možný že to opravdu funguje?
Co to je za plevel?, 21.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Objevila se mi v trávníku tato rostlina viz. foto. Neíte co to je a čím to zlikviduji? Děkuji
Postřik proti kornatce, 7.7.2015
Děkuji. Nebude tedy lepší to posekat a pak postříkat? Poprvé mám postříkat jen ty postižná místa nikoli celoplošně, to až potom ano? Jak dlouho by po postřiku nemělo pršet? Děkuji
Postřik proti kornatce, 6.7.2015
Děkuji za odpověď. ještě k tomu sečení. Podle vás tedy mužu sekat i když je vedro? Nespálím to?
Postřik proti kornatce, 5.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. p. Martine, je lepší trávu posekat a potom až aplikovat, nebo je to jedno. Nechce se mi ted v těch vedrech sekat. Ještě se zeptám, z čeho ta kornatka je? Trávník každý měsíc hnojim, pravidelně seču a vertikutaci na jaře jsem také provedl.... celý příspěvek >
Hnojení trávníku močovinou, 17.6.2015
DObrý den. Zajínalo by mě zda se dí trávník hnojit močovinou. Nepoškodím ho nebo nespalím? Jak často a v jakém množství se to hnojí? Děkuji
Mokrá nebo suchá půda?, 24.5.2015 Obsahuje fotku
p. MartineS. takto vypada trávník pod skluzavkou. Přijde mi to jako stejný případ jako u tech obrubníku kde jsem to casto zalejval az to asi tedy uhnilo. Ale pod tou skluzavkou se to zalejvá jen to co naprší a občas zaleju hadicí. Ta tráva je taková... celý příspěvek >
Mokrá nebo suchá půda?, 16.5.2015
Dekuji za rozsáhlou odpověď. Máte opravdu že tím jak jsem měl strach aby travník u obrubníku neměl málo vláhy tak jsem ho třeba i 4x zaleval denně a tím nejspíš způsobil jeho vzhled a nezakořenění. Nic jiného než vykopání se nenachází že? zemina je... celý příspěvek >
Mokrá nebo suchá půda?, 15.5.2015
no jo ale já nevím jestli to je suchem. Ta tráva je po třech letech málo zakořeněná a proto se ji zřejmě nedaří. Ale nevím proč. O 30cm od toho je to v pohodě
Mokrá nebo suchá půda?, 14.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Máme 3rokem nový trávník a kolem obrubníku u zahradního domku a baračku ze dvou star u obrbníku se od začátku té trávě nedaří. Nevím jestli je to přemokřená nebo suchá půda. Foto je po zálivce. Kdykoliv přes den je to kolem obrubníku... celý příspěvek >
Amofos, 9.5.2015
Dobrý den. Nemáte někdo zkušenost s hnojivem Amofos NP 10-46? dá se tím spolehlivě hnojit trávník? Na okrasné dřeviny to funguej. Díky Složení  Obsah fosforu jako P2O5 min. 52,0 % Obsah dusíku jako N (NH3) 12 % ± 1,0 % Vlhkost v %... celý příspěvek >
Psi a čůrání, 22.4.2015
DObrý den. Tam kde se ten pec vyčůrá s udělá se flek tak už nikdy ta tráva neporoste nebo je to spálené jen na povrchu a ze země vyrazí nová? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika