Příspěvky uživatele - 248.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení zahrady, 17.3.2014
Zkuste sehnat knihu "Květiny v zahradě", vzadu je přehled, kdy která kvete a zda vyžaduje slunce nebo stín. Ono těch kytek je moc a každému se líbí něco jiného. Já si nejdříve sedla na místo, ze kterého se nejčastěji dívám a představila si, co kde... celý příspěvek >
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 17.3.2014
Zatím jsem ho nechala růst, jen teď zjara jsem mu trochu zastřihla tři větvičky, protože mi vedle káceli břízu a dvě dlouhé ulomili, tak abych zarovnala tvar.Kvete po celé délce loňských větviček. O té svídě píšou, že doma v Mexiku dorůstá 22... celý příspěvek >
Co to je? 1, 17.3.2014
Název krokus se běžně v čestině používá.  L.
Určenie druhu ostružiny, 17.3.2014
Možná se budu mýlit, ale kamarádka má podobnou "ostružinu" - hrozně píchá - není to ostružina, ale černá malina (i zárověň s malinami zraje, ne až s ostružinami). Také jí ale říká ostružina. Jmenuje se Bristol.  Lída
Co to je? 1, 17.3.2014
Omlouvám se -chybí podpis - Lída
Co to je? 1, 17.3.2014 Obsahuje fotku
Latinsky to je Crocus, většinou se jim tak i říká - podle druhu kvetou na jaře (botanické dřív, velkokvěté později) - nebo na podzim. Lístky jsou společně s květy, dl.cca 12cm, š. cca 4mm s bílou linkou uprostřed. Pravý šafrán setý (Crocus sativus) -... celý příspěvek >
Pěstujete někdo dřín urbiniana, leycesterii nebo sazaník?, 17.3.2014 Obsahuje fotku
Ten dřín je krásný, také jsem po něm koukala, dokonce ho v ČR minulý rok jedno zahradnictví z dovozu nabízelo (cena vyšší, ale přijatelná), jenže u něj udávají mrazuvzdornost -15 až -17°C a to je málo. Sazaník mám, první tři roky do v.30cm rostl málo... celý příspěvek >
Zkrácení příliš vysokého stříbrného smrku, 17.3.2014
Jen k tomu vyvracení stříbrných a obyčejných smrků - behem posledních větrných let u nás v osadě vyvrátil vítr všechny tři stříbrné smrky, z obyčejných jen jeden... Ony ty stříbrné jsou hustší a vítr se do nich víc opře...   Volila bych... celý příspěvek >
Co s tím? Nechat tak, ostřihat, pohnojit?, 17.3.2014
Způsob a doba řezu u plaménků záleží na tom, kdy kvetou. Hlavně by měl mít kořeny zastíněné před sluncem.
Co to je? 2, 16.3.2014
Jsou špatně vidět listy - asi huseník, skalnička. Lída
Co to je? 1, 16.3.2014
Normální krokusy, ocúny mají zjara velkou růžici listů, kvetou na podzim .   Lída
Co je to za keř?, 16.3.2014
Jaterník - podléška.           Lída
Stromková růže, 16.3.2014
Před sázením ji rozbalte, zastřihněte konečky silnějších kořínků tak, aby na řezu byly živé (bílé) a do druhého dne ji namočte do vody. Pak sázejte - co nejdříve. Nejdříve dejte kolík, k němu růži. Zeminu při sázení vylepšete kompostem, pořádně... celý příspěvek >
Zkrácení příliš vysokého stříbrného smrku, 16.3.2014
Stabilitě zkrácení prospěje, vzhledu ne.           Lída
Příprava pro pěstování na nevyužívané zahradě, 15.3.2014
ps - nepoužívejte zároveň na záhony hnůj + vápno - nesnáší se dohromady.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika