Příspěvky uživatele - 14.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 1.2.2013
To s tou tužkou na oči musím potvrdit, tuhle jsem jí zkusila když jsem šla na maškarní, a přes všechnu snahu jsme byla namalovaná další dva dny :-)
Uskladnění usušeného ovoce, 1.2.2013
Hmmm, zajímavé, děkuji za dovzdělání, asi si o tom tedy více zjistím. Nic to nezmění na tom, že nechci doma další krabici co bude zabírat místo, nemluvě o ekologické stopě... Jak to s tou mikrovlnkou ale je budu ráda vědět. Alespoň budu s o něco... celý příspěvek >
Okra - jedlý ibišek, 28.1.2013
A jé, teď jste mě trochu polekal, foliovník nevedu, mám zahradu síše jako užitno okrasnou a hlavně pro zábavu, už stačí že mi tady trčí klec pro kachny kam ani ony nechtějí na noc zrovna dvakrát chodit - stále myslím na to, jak by bylo krásné kdyby... celý příspěvek >
Cibulky na nati, 28.1.2013
Super, je to ona. Díky
Okra - jedlý ibišek, 28.1.2013
Úžasné informace :-) děkuji. Zkusím ho a už se těším. No, už aby tady bylo jaro.
Okra - jedlý ibišek, 27.1.2013
Děkuji, zajímá mě hlavně to pěstování. Kde jste jí pěstovala (v jaké n.m.v.)? Jakou měla úrodnost? A kolik zabere prostoru - jak vypadají rostliny?
Cibulky na nati, 27.1.2013
Když jsem byla malá, pamatuji si, že měly rodiče na zadradě cibuli které rostly na nati (nahoře) další malé cibulky v takových trsech. Byly vynikající. Chtěla bych jí teď pěstovat. Nevím ale pod čím jí hledat, a když prolejzám semínka, nenarazím na... celý příspěvek >
Okra - jedlý ibišek, 27.1.2013
Ahoj, zkoušeli jste prosím někdo pěstovat okru? Sháním jakékoli zkušenosti. Díky
Slimáci, 6.1.2013
Však jsem taky nepsala, že je to bez práce, naopak, všechnu potřebnou práci jsem vypsala, včetně té zimní. Také jsem napsala, že je jen pro ty kteří mají rádi zvířata a chtějí se o ně starat, to já jsem, takže pro mě jsou idylkou! Zahradu opravdu... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 6.1.2013
Děkuji, poradila jste přesně to co hledám, mám indické běžce (kachničky), vstávají se sluníčkem, tak bych potřebovala něco, co je pustí (to je zde ale celkem drahé, taťka snad něco vyrobí) a hlavně něco, aby měli v zimě vodu, když zůstanu dloho v... celý příspěvek >
Slimáci, 5.1.2013
Salát bohužel nevím, letos ho chci taky zkusit, ale raději ho oplotím nízkým plůtkem vyrobeným třeba z vrbových proutků. Myslím, že když budou holky sbírat kolem, bude to stačit. Navíc už to tak zlé nebude i pro to, že sbírají pořád, tedy i vajíčka... celý příspěvek >
Slimáci, 3.1.2013
Zabloudila jsem sem náhodou od rajčat :-) a nestačím se divit čím jsou si ledé schopni ničit zahradu. Někdo ji vážně i solí?! Já mám na své krásné okrasné zahrádce hejnečko indických běžců a mám po VŠECH škůdcích (kteří jsou sežrat). Máte naprostou... celý příspěvek >
Paprika na záhon (polní), 3.1.2013
Ahoj, chtěla bych poprvé zkusit pěstovat i papriku, mohl by mi prosím někdo nějakou doporučit? Jsme v Praze, takže celkem teplo, na pozemku skoro nefouká. Mám zájem jen o sladké(myslím tím ne pálivé, to už si dám radši nějakou fakt dobrou chilli) a... celý příspěvek >
Paprika na záhon (polní), 3.1.2013
Děkuji, samozřejmě netuším jak se mi podařilo dostat svůj dotaz o paprikách do kořenové zeleniny...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika