Příspěvky uživatele - 223.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký traktor, 19.9.2010
Chci koupit zahradní tzraktor.Ne úplnej šunt, ale něco kolem 50000Kč.Výměra 2500 - 3000m2.Chtěl bych to používat i v zimě na sníh, takže nevím jaká převodovka by byla vhodná, jestli hydro by nebylo ztuhlý, bude to stát ve stodole a vydrželo zátěž,... celý příspěvek >
Černooká Zuzana (thunbergia) - zaštípnout?, 2.5.2010
Zdravím všechny zahradnické nadšence a prosím o radu: - ze semínek jsem si vypěstovala sazeničky černooké Zuzany. Mají už 2 páry pravých listů. Mám jim zaštípnout vršky, aby se rozvětvily? Děkuji za odpověď.
Pnoucí růže bílá, 1.4.2010
Zdravím všechny zahradnické nadšence a prosím o radu, kdo máte nějakou osvědčenou odrůdu bílé popínavé růže. Ráda bych nějakou odolnou proti chorobám a mrazuvzdornou, raději opakovaně kvetoucí.Předem díky za rady, hodně pěstitelských úspěchů všem!
Odrůdy pnoucích růží, příprava stanoviště, 27.1.2010
Ráda bych si vysadila dvě pnoucí růže, bílou a červenou. Pokud jde o růže, jsem začátečník. Můžete mi prosím doporučit nějaké osvědčené odrůdy, které netrpí příliš na různé choroby? Také bych ráda věděla, jestli je lepší sázet je na jaře nebo na... celý příspěvek >
ptačí zob, 16.2.2009
Zastřihněte je jak říká pan Stanislaw 15-20cm, protože, jinak Vám plot nezavětví až k zemi - vzniknou vespod nevzhledné díry. H.T.
Thuje obrovská, 15.2.2009
Může se použít T. plicata "atrovirens" (štíhlejší), nebo " fastigiata" (sloupovitá), ale i přes to, že jsou užší je sázejte 0,8-1,2 m od sebe.  Záleží, samozřejmě, jak vysoký chcete plot. U té " fastigiaty " pak... celý příspěvek >
Problém s kroucenou vrbou, 12.2.2009
Vrb je samozřejmě nespočet druhů. Jedny keřovité, další stromovité. Dle barvy kůry je neidentifikujete 100% ně.Např. žlutokoré vr. jsou keře i stromy.Všeobecně se dá říct, že kerovité nerostou do hmoty., čili jsou tenké. (Zřejmě případ paní Ivy., zde... celý příspěvek >
Podnož pro hrušeň, 11.2.2009
pro168.167 :  říkáte, že má chuť po sudové rezonanci? Tak to pijte raději opatrně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika