Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - skvrny na listech, 12.5.2014
Mrkněte tady.
Rajčata pro sezónu 2014, 7.5.2014
To musíte nejdříve prohlídnout který výhon má růstový vrchol, pokud je to tyčková odrůda. Je taky možné že v tomto případě rostlina ukončila růst. Já si většinou nechávám jeden vlk někde dole jako záložní a použiji např. v tomto případě, nebo ho... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 5.5.2014
Tak to je síla, snad to přísada zvládla bez úhony, tady u nás dole jsem měl u baráku okolo sedmi stupňů, podobně ve skleníku. Nevím kolik bylo na volném prostranství ale odhaduji na 3-4°C nad nulou. Zítra ráno má být ještě o stupínek méně.
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 29.4.2014
Tady nejsme na hodině gramatiky, pane Bože.
Melounoviště 2013, 28.4.2014
Ano dokáže, ale pozor na přemokření zeminy ať neuhnije, pomoci může stimulátor.
Mini San Marzano, 24.4.2014
Ne, zatím používám jen ta která jsem vybral ze zakoupených plodů, až dojdou tak koupím nové plody a semena vyberu.
Mini San Marzano, 24.4.2014
Tyčkové, soudkového tvaru, zrají jako jedny z prvních, výborná struktura a chuť plodu. Mám je v květináči venku a už jsou na nich asi 2 cm plody. Tuhle odrůdu jsem zařadil k mým rajčatovým stálicím.
Co vaše réva? (2014), 4.4.2014
Díky, o víkendu na to vletím. Zatím se jedná o pár hlaviček u baráku a u stěn.
Štěpování révy - stratifikace, 4.4.2014
Určitě zajímavé informace. Škoda že už nemám řízky podnože, vyzkoušel bych to ještě. Jedině bych mohl dát čerstvě ustřihlý ale ten je už narašený. Řízky ještě mám, piliny, bednu a termoregulátor s vyhříváním také, jen ty podnožové řízky... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 4.4.2014
Díky, listová plocha je už v této fázi dostatečná? Pokud bude trvat takovéto počasí tak do týdne budou květy  "na šťopkách".
Štěpování révy - stratifikace, 4.4.2014 Obsahuje fotku
Zhruba po 14ti dnech se začínají objevovat konkrétní výsledky přeroubování,  Preobraženie se už tlačí ze země.
Co vaše réva? (2014), 4.4.2014 Obsahuje fotku
Réva u baráku mi začíná nasazovat na květ, a já bych nechtěl po loňských negativních zkušenostech prošvihnout ošetření proti padlí. Tahle choroba mi hodně napomohla zdecimovat velkou část jinak nádherné úrody. Postřik Sulkou jsem samozřejmě prošvihl,... celý příspěvek >
Bio hnojení meruněk, broskví, slivoní, třešní, jablek, kiwi, borůvek, 2.4.2014
Co to je to BIO? Když nebudu brát v potaz znečištění ovzduší, spodní vody a přírody celkově, tak pod pojmem BIO si představuji že vysadím strom nebo zeleninu někde na neoploceném pozemku a až v době sklizně půjdu sklidit úrodu, lépe řečeno podívat se... celý příspěvek >
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 1.4.2014
Můj názor (a nejen můj) je to, že to vše vede k ovládnutí trhu s potravinami určitou loby a k co největším ziskům. Možná by to bylo jiné kdyby to bylo "modifikováno" pro pěstování bez chemie, ale prozatím je to naopak a navíc cílené.
Štěpování révy - stratifikace, 31.3.2014 Obsahuje fotku
O víkendu jsem opět experimentoval, tentokrát jsem na neznámou bílou skorou odrůdu narouboval odrůdu Eva. Tento bulhar mi vloni na zahradě poprvé zarodil a měl nádherné střapce a bobule, přestože počasí v době zrání bylo chladné a mokré. Tady na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika