Příspěvky uživatele - 92.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aké sú stopy šárky na listoch?, 17.4.2012
Od kamarátov som dostal vrúble rôznych odrôd marhúľ, ktoré som zaštepil do slivkových podpníkov. Neviem však, či neboli infikované šárkou, preto sa pýtam, či teraz, keď budú mať listy, môžem to spoznať?
Kiwi Jenny, 16.4.2012
Mám Jenny a pučí neskôr. Neprelievať ho ani netrápiť suchom. Mne rastie ako divé - 5 m za rok. Ale úroda žiadna. Neopelilo sa vlastným peľom, preto som ho preštepil Haywardom.
Postřik angreštu na ochranu před americkým padlím, 13.4.2012
Mám doma zbytok Dithanu - zaberie na múčnatku? 
Mnozeni kiwi, 2.4.2012
Štepí sa ako vinič.
Očkování meruněk a nektarinky, 2.4.2012
To sa nedá. Na jar sa očká dobre ujímajú,  keď je teplo. V zime odumrú.
Forkertovo očkování a broskvoně, 1.4.2012
Literatúra odporúča očkovať za teplého počasia, inak očko neprerastie. Teraz je ale chladno, tak neviem... Vlani som to skúšal, ale očko len vyrašilo, no nerástlo a neskôr vyschlo. 
Mnozeni kiwi, 1.4.2012
Teraz je vhodná doba na štepenie kiwi. Množiť sa môžte pokúsiť, ale zakorení až počas zimy. 
Strihať orech po vysadení?, 31.3.2012
Mám mu vyslepiť spodné očká, aby založil vyššie korunu?
Strihať orech po vysadení?, 30.3.2012
Pred mesiacom som zasadil kúpený orech Mars asi 1 m vysoký špičiak a neostrihal som ho, lebo som sa obával, aby neomrzol. Mám to urobiť teraz a ako hlboko?
Štepenie viniča v kuchyni, 25.3.2012
Mám prúty podpníkového viniča, ktoré mi vyrástli z koreňa vymrznutej révy. Môžem ich preštepiť v ruke spojkovaním s vrúblom z ušľachtilej odrody, zavoskovať a pichnúť do 5 l pohára s trochou vody? Je teraz nádej na ujatie?
Preštepenie broskyne, 25.3.2012
Vymrzlo mi vsadené očko na zaočkovanej broskyne. Môžem ju teraz preštepiť kopuláciou alebo radšej preočkovať forketovým spôsobom?
Overené množenie veľkoplodého kiwi, 24.3.2012
Rád by som bol, keby ste sa podelili so svojími skúsenosťami z množenia veľkoplodého kiwi. Ja som sa ho celý minulý rok pokúšal zakoreňovať drevnatými i zelenými odrezkami, ale bez úspechu. Väčšina zhnila. Z 20 kusov zostali len 4 aj tie do jesene... celý příspěvek >
Stříhání kiwi, 10.3.2012
Radšej menej ako viac - aj na 5 očiek, aby ti kvitlo. Neskôr ho môžeš skrátiť.
Možno už štepiť egreš?, 27.2.2012
Prečo, veď ešte neraší? Vrúble mám predsa odložené.
Lepkavé kvapky na orchidee, 26.2.2012
Na orchidee sa mi objavili zospodu listov lepkavé kvapky. Čo to zapríčinuje a ako sa toho zbaviť?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika