Příspěvky uživatele - 185.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zavařování v mikrovlnce, 19.4.2010
Pane Miloši, zavařovali jsme v mik.jen okurky a houby.Nic jiného jsme nezkoušeli, protože např.kompoty a maso zavařujeme vždy najednou ve větším množství.To zas děláme ve staré pračce s přihříváním, protože se tam hodně vejde.Taky si nedovedu... celý příspěvek >
Vejirovka a co k ni, 19.4.2010
Já jsem měla vloni vysazenou vějířovku s obyčejným červeným muškátem v korytě a bylo to taky hezké.A mimochodem, Gabčo,kde berete inspiraci k těm krásným kombinacím?Já jenom zírám...   B.
Zavařování v mikrovlnce, 19.4.2010
U příspěvku -co s vlašskými ořechy-jsem si přečetla diskuzi o zavařování v mikrovlnce, tak vám napíšu svoji zkušenost.V Receptáři vloni v srpnu vyšel článek o zav.v mikrovlnce.Protože pořád postupně dorůstaly okurky na zavařování, ale nebylo to na... celý příspěvek >
Balkon na západní straně, 17.4.2010
Gabčo, moc krásné kytičky-pastva pro oči!!! Zajímalo by mne(na obr.4),v jak velikém truhlíku a kolik rostlin tam bylo?Zdravím B.
Surflox převislý Řebříčíček převislý balkónový, 15.4.2010
Paní Miloslavo, tak jsem u nás po tom řebříčku převislém pátrala, ale nikde nic.Kde jste ho sehnala? Díky Berta_
Mřížky do truhlíků, 13.4.2010
Tak mne letos napadlo, že bych vyzkoušela tzv.mřížky do truhlíků.Takový ten tunýlek, co se dává do pnoucích muškátů, surfinek ap.Když jsem, ale v obchodě u nás zjistila, že mřížka do jednoho 60 cm truhlíku stojí 73 korun,"spadla mi... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 31.1.2010
Ahojky děvčata! Já jsem letos ještě s ničím nezačala, chystám se, že zase namnožím nějakou tu nevěstu, abych měla "zásobu" na sezonu. Co se Magdi týká zalévání v létě, já mám zvonky spíš ve stínu a zalévám, když je zemina suchá a také... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika