Příspěvky uživatele - 43.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 27.3.2007
No to je prave ono, ted jste na to kapl! Ta plocha 30-40m2 (mozna v prubehu roku i vice - do cca 100m2) je ta nove vysazena trava, kterou potrebujeme udrzovat, aby se rozrostla. Bohuzel to nejsou jen rovinky, ale i strmy svah a v nem kameny, ktere... celý příspěvek >
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 27.3.2007
Protoze se jedna o male travnate plochy, celkove 30-40m2 neuvazoval jsem o zadnem drahem zarizeni, ale o nejake vykonnejsi elektricke strunovce. Tomu se rika krovinorez ?
Je strunová sekačka dobrou volbou?, 27.3.2007
Dobry den,hledám optimální řešení sekání trávy v prudce svažitém kamenitém terénu. Jedná se zčásti o les, zčásti již o břeh údolní nádrže. Na různých místech jsme vysadili trávu a tu nyní potřebujeme udržovat, v trávě jsou však kameny (skála -... celý příspěvek >
Výběr sekačky s pojezdem a mulčováním, 14.2.2007
Kvalitní mulčovač - např. Stiga Multiclip se dá pořídit již za 8000 Kč a odpadnou navěky problémy s trávou. A na podzim rozseká i listí.
Výběr sekačky s pojezdem a mulčováním, 13.2.2007
Na sekani jsou sekacky, na mulcovani mulcovace. Pokud koupite viceucelove zarizeni, bude to vzdycky kompromis. Vyberte si radeji jednoucelove kvalitni zarizeni.h
Zazimování pily, 3.12.2006
Tak jsem o vikendu narezal posledni letosni metr a chystam se pilu uklidit k zimnimu spanku. Vyrezal jsem nadrz, otrel a vycistil pilu od oleje a pilin a ocistil smulu z krytu. Je jeste neco potreba udelat, nez ji na zimu odlozim? Treba sundat listu... celý příspěvek >
Re: Sekery Fiskars2400 a Fiskars1500PRO su skvele, 30.11.2006
Ja mam 1400 a sekani je opavdu jedna radost. S klasickou sekerou neporovnatelne...
Údržba motorové pily, 20.11.2006 Obsahuje fotku
Dekuji za vysvetleni, i tak se mi to zda satle na bezneho rezace slozite, ale treba az prijde ta doba a budu neco z toho potrebovat provest, tak se toho zhostim. Prozatim jen rezu a dolevam olej, benzin a sundavam, nandavam, brousim a napinam retez.
Mulčování, 20.11.2006 Obsahuje fotku
A nyni jeste jedna podzimni zkusenost, rozmulcuje to i listi.
Zuby na pile, 20.11.2006
jj, tohle se mi take stava, kdyz je retez tupy a tupejsi... ;)
Jak často brousíte řetěz?, 20.11.2006
Co je retez rapid duro ? resp. co se jeho pouzivanim vyresi ? ja ted brousim prakticky po kazdem vikendu (obvykle po 3-5 nadrzich), ale treba by rapid duro neco vyresil ? diky
Výběr kvalitní sekačky, 20.11.2006 Obsahuje fotku
Take jsem pomyslel na Hondu, ale nakonec jsem koupil Stiga Multiclip. Nebyl jsem si jist, zda je to spravna volba, ale po par sekanich to bylo jasne. Uz zadna trava, zadne vysypavani kose, zadne starosti :o) Ma to sice takovou divnou rukojet (vule... celý příspěvek >
Údržba motorové pily, 17.10.2006
Tomu tedy říkám údržba. Jake štouby mate na mysli ? Uchycení lišty (napnutí řetězu) ? jak se čistí filtr ? Musí se domontovat plastový kryt ? sací otvory ? tím myslíte v plastové krytu pily nebo někde uvnitř ? a jak kontrolujete nádrže ?... celý příspěvek >
Přísavník, 13.7.2006
Jak lze prisavnik namnozit - rizkovanim ? Diky Honza
Mulčování, 11.7.2006
Najde se zde jeste nekdo, kdo by pripojil sve zkusenosti s mulcovanim ?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika