Příspěvky uživatele - 111.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
S jakými rostlinami kombinovat levandulový záhon?, 16.9.2009
Já jsem ji dal do suťoviště spolu s 3 druhy máty, meduňkou, trávami (F. glauca a F. ursina), tymiánem, oreganem, mateřídouškou a perovskií. Chtěl jsem, aby to navozovalo dojem svahu ve Středomoří.
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Jednou jsem pozoroval pracovníka firmy, která vysazovala v parku nové stromky. Dostal za úkol ořezat konce dřev na trojúhelníku, který ve výšce asi 1,80 m spojuje horní konce tyčí, ke kterým se vyvazují stromky, aby rostly rovně. Jeho pracovní postup... celý příspěvek >
Kolik oleje spotřebuje el. řetězová pila, 13.9.2009
Pokud není na pile regulace mazání, je čerpadlo oleje obvykle navrženo tak, aby 1 nádrž oleje odpovídala nádrži benzinu. Olej se obvykle doporučuje s viskozitou převodového oleje PP90.
2. kvetení jabloně, 13.9.2009
Včera jsem si všiml, že jedna z jabloní podruhé vykvetla. Jak je to běžné a co je příčinou? Zatím jsem našel jen jediné vysvětlení - poškození krupobitím, o výrazném krupobití ale nevím. Strom je odhadem 20 - 30 let starý a loni plodil normálně,... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 3.9.2009
Je to málo. To je výkon spíš na různé práce do sadu atp., na větší bukové špalky bych to viděl tak kolem 2 kW (já mám 1,4 kW a na palivové dříví používám elektrickou 2,2 kW). Ne že se tou benzinovou špalek neuřízne, ale trvá to déle a je to po chvíli... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 23.8.2009
Je škoda, že dobré křovinořezy Oleo-Mac prodává v ČR zrovna MTF. Nedávno jsem si všiml, že se je sem někdo snaží vozit a prodávat oklikou přes Polsko, ale jak je to pak se servisem, to netuším.
Srp, který seká, 16.8.2009
V železářství.
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 20.7.2009
To asi těžko, protože jestli jde o firmu Oregon, která vyrábí řetězy do pil aj., tak tu založili ve 2. polovině 40. let v Portlandu ve státě Oregon Američané Cox a Gray.
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 20.7.2009
O tom, že je firma s počtem zaměstnanců 21 - 50 a základním kapitálem 1 milion DKK "velká", se dá s úspěchem pochybovat (kompass.com). Satelitní fotografie ukazuje areál o velikosti malinkého JZD.
Zkušenosti s motorem Briggs 5,5 HP, 20.7.2009
Vytlačené gufero je banalita, horší bude ta klikovka. Číslo náhradního dílu byste podle modelu a verze motoru asi našel na webu briggsandstratton.com, ale pravděpodobně to nechcete rozebírat sám, pak bych místo Mountfieldu zvolil autorizovaný servis... celý příspěvek >
Roundap, 15.7.2009
Smrky ani zlatice glyfosátem zředěným podle návodu nezahubíte, ani kdyby na ně postřik nedopatřením mírně zalétl, leda snad tu a tam zežloutne jehlice nebo list. Prakticky je aplikace glyfosátu velmi jednoduchá - stačí postřikovat ve výšce do... celý příspěvek >
Stroje danske značky Texas. Zkušenosti?, 12.7.2009
Pila TS450 mi nápadně připomíná čínskou pilu Hecht 945 (v železářství stabilně za 4000 Kč).
Růže na loubí, 10.7.2009
Čím to poroste rychleji, tím lépe... Měl jsem pro to předpěstované pnoucí růže "Pink Showers" a "Climbing Goldfinch", bohužel jsem jim na jaře nemohl věnovat dost pozornosti a napadly je mšice a houbová onemocnění. K postřiku jsem... celý příspěvek >
Roundap - Roundup, 9.7.2009
Teoreticky by se to dalo zrýt ihned, jakmile začnou být na původním porostu vidět známky usychání a uvadání, ale (jak už jsem tu tuším ventiloval) nejlépe je počkat, až původní porost zežloutne a nadobro uschne - tou dobou je už zetlelý i jeho... celý příspěvek >
Růže na loubí, 9.7.2009
Rád bych si nechal poradit od zkušenějších růže na popnutí loubí. Loubí by mělo vypadat jako tunel asi 2 m vysoký, 4 m dlouhý, 2 m široký a důležité je, aby vegetace pokrývala i "strop". Břečťan, přísavník a rdesno už máme všude, kam se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika