Příspěvky uživatele - 232.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nové listy a výhony paprik jsou zakrnělé a deformované, 30.6.2017
Dobrý den. To určitě ne, roztočík to není,  po jeho napadení jsou listy sice zkrabatělé, ale jinak a navíc jsou na nich patrné stopy sání. Hledala jsem na mnoha servrech a téměř jistě se jedná o fytoplazmu. Je přenášena křísy, hostitelských... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 14.6.2017
Zdroj - českéNápady.cz - choroby rostlin rajčat. Jsou tam nejčastější choroby i fota.
Kroucení listů u rajčat - proč?, 14.6.2017
Co znamená kroucení listů u rajčat Kroucení listů rajčat může mít více příčin. Jednak je mohou způsobovat škůdci jako mšice nebo svilušky. Další příčinou může být takzvaná abiotická porucha, způsobená jak nedostatkem vody v půdě, tak i přemokřením.... celý příspěvek >
Zloutne mi cesnek, 9.6.2017
Dobrý večer. Obávám se, že Váš česnek virozní je. Tedy na sadbu nevhodný.
Cibule - sadba?, 6.3.2017
Ano, to všechno vím, jen jsem chtěla sdělit svou zkušenost. Je to prostě alternativa k raným výsevům. V nízkých nadm. výškách nemá valný význam. MH
Cibule - sadba?, 6.3.2017
Dobrý den.V časech hodně minulých se na Vysočině cibule často předpěstovávala z důvodu dlouhé zimy. Určitě se Vám to podaří, také jsme ji párkrát předpěstovávali - hlavně šalotku. Zprvu jsem tomu moc nedávala, takové nitečky, ale úspěch se pokaždé... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 13.1.2017
Dobrý večer. Všem moc děkuji. Rozčiluje mě marná práce, na zahradě zejména. MH
Papriky pro 2017, 12.1.2017
Já jsem kupovala od Ing. Teclové vážené osivo už od konce osmdesátých let, dostávala jsem vždy i vzorky nových odrůd. Papriky jsme pěstovali ve větším množství / tedy hlavně přísadu/ a byla jsem vždy spokojená. Předloni jsem celou zásilku reklamovala... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 12.1.2017
Dobrý den. Chtěla bych poprosit o sdělení aktuální zkušenosti s paprikami Libera, má-li je někdo z návštěvníků tohoto serveru. Poslední dobou byla klíčivost velmi mizerná, ale mohlo se to změnit. Moc děkuji. MH
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika