Příspěvky uživatele - 161.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonské křovinořezy ECHO, 27.3.2016
179.220 - Vašemu příspěvku nerozumím - mám křovinořez Dolmar 4 takt a dávám tam olej pro 4 takt.
Motorové pily - plastový blok motoru, 25.2.2016
Kdyby byly plasty levnější a přitom měly stejně dobré vlastnosti jako kovové slitiny, tak by je výrobci používali i v profi řadách svých výrobků, což se zatím tuším neděje.
Nová D 6100, rady do začátku, 21.1.2016
Já dávám do benzínu navíc stabilizátor (Honda, Brigs, atd.). P.G.
Jaký řetěz?, 9.1.2016
Přecházet na š.1.3 se mi nechce, bojím se, že v určitých režimech řezání by se pila přetáčela - šla by moc nalehko, ale je to mů laický názor. I když Husqvarna 55 má podobný výkon a má 1,3. Rozteč 325" má sice menší řeznou rychlost, ale má vyšší... celý příspěvek >
Jaký řetěz?, 9.1.2016
Mám mj. pilu Dolmar PS500 s řetězem 1,5 na 3/8" při délce lišty 38 cm. Zdá se mi, že tento rozměr řetězu je na tuto pilu dost hrubý. Pokud bych vyměnil řetěz za 1,5 na 325" (včetně řetězky a lišty), byly by nároky na výkon stejné? Resp. jakou šířku... celý příspěvek >
Tera Vari - orba, 18.11.2015
Ne ne, psal jsem naopak, že po zhlédnutí práce s neseným rotavátorem jsem jej nekoupil. Používám klasický rotavátor s kopínatými noži na stroji Vari. P.G.
Tera Vari - orba, 13.11.2015
Ten rozdíl je na všech rychlostech asi stejný, přesné číslo bych musel vypočítat z převodových poměrů. Štve mne to, poněvadž na trojku je jízda pomalá, Varisti mne předjíždějí a já jedu jako šnek. Je to díky neschpnosti výrobce, který tam nechal... celý příspěvek >
Tera Vari - orba, 13.11.2015
Mám Agzat s diferenciálem, Honda 190. Přesto, že je převodovka dělaná na dvoutakt s vyššími otáčkami, tudíž je při stejné rychlosti jako u Vari pomalejší, přesto se na dvojku v těžké zemi na plný záběr ani z kopce dolů orat nedá, tedy místama jo, ale... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 7.10.2015
Ke sjednocení spojek možná jednou dojde, ale nyní mne k tomu nic nenutí. Uzávěrka se vypne velmi snadno, její zařazerní je z principu horší - buďto počkám na první prokluz jednoho z kol (v tomto případě tam uzávěrka lehce zapadne) nebo před rozjetím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika