Příspěvky uživatele - 31.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topend, 6.11.2015
Tak ako po minulé roky v mojich podmienkach začal Topend dozrievať v druhej polovici septembra.Vo výbornej kvalite bol až začiatkom októbra, keď prestala byť po plnom dozretí horká šupka.Pár plodov som nechal pre skúšku na strome, a posledné som... celý příspěvek >
Meruňkový kvas, 1.11.2015
,,velmi jemně podrcené třešně. Žádnou rozmixovanou "sr ´´.Otázka na pána Rafaela.Je výsledný produkt lepší ak je ovocie iba,,jemně podrcené´´,a ak áno, tak prečo?Ďakujem.   Stano
Elena, 7.10.2015
Keď ste do teraz nemali moniliózu plodov na Elene tak budte rád, ja vám to prajem.Pokiaľ veríte všetkému čo je v knihách, tak je to vaša vec, a to že to tak napísali naši,,pomológovia´´neznamená že rovnako ohodnotili jej odolnosť aj šľachtitelia v... celý příspěvek >
Elena, 7.10.2015
O chuť sa tu ani tak nejedná, pretože mi chutí viac ako napr.Tophit, Topking,Tolar, a o Topende ktorý má v niektorých rokoch dosť horkú šupku ani nehovorím.Jednoducho mi je proti srsti striekať 2-3 týždne pred zberom akýmkoľvek fungicídom.Vo... celý příspěvek >
Elena, 7.10.2015
Zo stredne skorých, a neskorých odrôd mám Toptaste, Topend,Tipalu, Jojo,Aprimiru, Miragrande,Hagantu, a sused má vo vedľajšej záhrade Tolar, Topking,Tophit a Presentu.Veľmi hnije aj Jojo ale žiadna z nich spôsobom ako Elena-hromadne v celých... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 30.9.2015
Obe Williamsky mám na dule, a každoročne je rozdiel v zrení min. 2 týždne.Taktiež mám naštepenú červ. Williamsku do stredníka obyč. Williamsky, a rozdiel je taký istý.Dužina je zrnitejšia, a o niečo menej chutná, ale stále výborná.Aj keď Williamsova... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika