Příspěvky uživatele - 9.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suche listy na hrusni, 16.5.2016
Tak přesně tohle mám na jabloni, a taky jen na jedné odrůdě ze dvou, co jsou naroubované na jednom stromě. Hanča
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 16.5.2016
Kopřivy i bršlici sekat, sekat a zase sekat, až do bezvědomí (jejich, nikoli vašeho). Ony to nemají rády a časem skoro nebo úplně vymizí, tedy na místech, kde budete sekat pořád. S rytím a doséváním bych se nedřela, pokud chcete mít trávník obyčejný... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 16.5.2016
Nebudu si tady hrát na zkušeného přírodního zahradníka, ale jednu zděděnou polodivokou zahradu mám v péči. Protože není v místě bydliště a není v mých silách ji klasicky udržovat, pěstuji jen to, co roste samo. Takže moje zkušenosti: posekanou trávu... celý příspěvek >
Co to je za bílou kytku, prosím?, 10.5.2016
Snědek chocholatý (Ornithogalum comosum). A konvalinka . Hanča
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 1.5.2016
Stačí mít na zahradě jeden dřínový keř, nebo musí být dva, aby měly plody?
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 19.4.2016
Musí být na zahradě dřínové keře dva? Nebo se dá větvička druhého přiroubovat?
Trvalka na stále stinné míso, 14.4.2016
U mě to zvládají kokoříky, které jsem na takové místo sázela, a pak taky orlíčky a srdcovka nádherná, které se tam objevily samy, ze semínka přilétlého kdovíodkud, takže si umístění samy vybraly.
Určení plevele v trávníku a jeho likvidace, 13.4.2016
Je to bika ladní, ale jak se jí zbavit, to vám neporadím. Já jsem ráda, že ji na zahradě mám . Hanča
Vyvýšené záhony, 17.3.2016
Pane Zdeňku, z čeho a odkud máte to ohrazení? Vypadá to velmi profesionálně. Hanča
Lupinus - vlčí bob - jedovatost, 8.2.2016
Tak to je síla. Kamarádka takhle řešila velké hnědé fleky na kůži, až se dopátrala, že vytrhávala velikou, krásně rozkvetlou třezalku tečkovanou. A ještě mnohem horší jsou jizvy po šťávě z bolševníku. Hanča
Prosím o pomoc při určení jehličnanu, 4.1.2016
Úplně tam vidím tařici skalní. Hanča
Hokaido - z vlastních semen, 2.1.2016
Jistěže to jde, dělám to tak léta. Ale jen v případě, že nemáte poblíž jiné odrůdy tykví (cukety a patizony nevadí), tykve se rády kříží. Hanča
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 1.12.2015
Denivka žlutá, jenom tenhle druh. Divka plavá a pokud vím ani vyšlechtěné kultivary denivek nevoní. Hanča
Proč ten oleandr nekvetl?, 14.11.2015
Pane Stando, odkud máte informaci, že sušený oleandr není jedovatý? Nikdy jsem to neslyšela a tak jsem hledala na netu, ale našla jsem pouze, že se z něj VAŘILY jedy. Dost mě zajímá, jak to vlastně je, může se k tomu vyjádřit i někdo další?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika