Příspěvky uživatele - 112.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Tsunami, 15.3.2016
To je vyborne, presne na St. Julien mam moznost ich kupit. Ake velke Vam zatial narastli? Ake podmienky mate (typ pody, teplotna oblast, zavlaha, zatravnenie)? Myslíte, že posadiť ich 2.5-2.7 m od seba je malo (podmienky: zavlaha, tazsia... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 14.3.2016
Su nejake zasadne rozdiely medzi Tsunami a Spring Blush, okrem toho, ze Tsunami je o par dni skorsia? Lisia sa vyrazne chutovo, alebo co sa tyka nachylnosti na mraz/moniliu?
Odrůda Admiral, 4.3.2016
Dobry den, pan Ivan. Konecne niekto so skusenostami z mne teplotne blizkej lokality (okolie Trnavy). Mohli by ste prosim upresnit, na akej podnozi Admiral pestujete a ci pouzivate aj doplnkove hnojenie vapnikom na list? Ktore dalsie zimne... celý příspěvek >
Goldstar, 27.1.2016
Pri akej teplote mate Goldstar skladovany? U mna pri Trnave som ho oberal okolo 15.10, lebo uz opadaval, teplota v sklade bola vtedy asi 10 st., a od decembra je zhruba 4 st. Ale to jablko je dobre akurat tak na spracovanie, nie na jedenie. Vobec si... celý příspěvek >
Sirius, 27.1.2016
A ako to vyzera s konzistenciou duziny? Je este aj chrumkavy? Priblizne pri akej teplote ich skladujete?
Řez meruňky, 20.1.2016
Kedze o ten pozemok susedka nejavi zaujem, urcite sa nebude branit, ak ho bude chciet niekto od nej kupit. A novy majitel moze mat na vec uplne iny nazor. A som zvedavy, ci nebudete mat v tom pripade nejmensi problem orezat prakticky polovicu koruny.... celý příspěvek >
Rezistentní višně v České republice, 15.1.2016
Mate niekto blizsie informacie o novych madarskych odrodach z krizenia Érdi bőtermő x Csengődi, ktore by mali byt vysoko odolne k monilii laxa? Pri hladani vhodnej odrody som totiz nasiel toto pdf, kde sa o nich zmienuju. Mali sme kedysi... celý příspěvek >
Broskyne na mandlovom podpniku MN-VS-1, 21.12.2015
Dakujem za reakciu. Bol som v tom, ze kvety mandle su na mraz este citlivejsie nez broskyne alebo marhule. Tych -7 stupnov je skutocne prekvapujuce (pozitivne). Som sice v teplej oblasti, no bohuzial na rovine, takze ak pride mraziva noc, studeny... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 19.11.2015
Ked pojdete niekedy okolo, tak sa zastavte a mozete posudit. Taku konzistenciu v akej sa predava v hyper-super (zelena supka, mdla, len slabo sladka chut) ma u mna Golden uz koncom augusta. Zhruba od zaciatku septembra ho pravidelne chrumeme a tento... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 19.11.2015
Dakujem za ochotu. Tu spominanu tabulku som niekde nasiel, lenze mi podla nej vyslo M-L, takze mi to vobec nepomohlo, preto si ich chcem vyskusat. Ja bohuzial mam nadstandardne rozmery - vyska bez par cm 2m a myslim ze aj tomu umerne ruky, takze si... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy meruněk, 18.11.2015
Či to náhodou nebude aj polohou. Možno je to podobné ako s Golden Delicious, ktoré u Vás v chladnejšej oblasti nemajú šancu dosiahnuť dobrú chuť, no u nás pri Trnave je to vynikajúce jesenné jablko. A opačne - mnohé z rezistentných odrôd si Vy... celý příspěvek >
Rýľovanie, 30.10.2015
A to vam akoze vadi, ze mate kypru zem?
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 16.10.2015
Mozno prave tymi teplotnymi podmienkami to bude. Tu pri Trnave byvaju cez leto velke horucavy. Svoje mozno robi aj poda, ktora je ilovitejsia, no ta vrchna vrstva je vcelku kvalitna a pre jahody je vzdy aj mierne vylepsena ulezanym kompostom, davam... celý příspěvek >
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 16.10.2015
Jedine ze by mi ju zamenili v Sempra Turnov. Inak chutovo vyborna, neskora odroda, bez priznakov chlorozy, az nadherne tmavo-zelene listy, velmi oble, az kruhove. Ale na jednom mieste nevydrzala u mna ani rok a ked som najzdravsie priesady zasadil... celý příspěvek >
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 16.10.2015
V teplej oblasti sa osvedcili Florence, Rumba (ta je asi najlepsia), Kama, Clery. Do dalsich rokov som vylucil Elsantu a Symphony - silne nachylne na korenove choroby, Karmen ma strasne makke plody, rychlo prezrieva, je velmi citliva na prisusok, tie... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika