Příspěvky uživatele - 99.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 2.2.2015
myslim ze nejakej predfiltr neni vubec na skodu u jakekoliv filtrace, ja jsem si ho udal doma za tisic korun a je to sakra velkej rozdil oproti tomu kdyz neni, prodluzuje se doba cisteni a cely to funguje uplne jinak nez kdyz neni
Husi krky, 28.1.2015
trosku jsem prolejzal net a zaujali me tyto kompresory hailea hap 60 hailea v 60 airtech 70l velda silenta 3600 maj vsichni temer shodne parametry tak bych byl vdecny kdyby kdokoliv z vas nejaky z nich mel a podelil se o... celý příspěvek >
Husi krky, 19.1.2015
dekuji za tip
Husi krky, 19.1.2015
membrany jsem jiz menil po dvou mesicich, malinko se to zlepsilo ale zadnej slagr nomozna jsem to mel tenkrat reklamovat ale na to uz je pozde, ted bych potreboval poradit ktery kompresor koupit aby makal v tom metru sedmdesat, nechci zas koupit neco... celý příspěvek >
Husi krky, 18.1.2015
na ten kompresor haila jsem narazil a libil se mi, moc dekuji za info, ja pred dvema roky koupil od oase aqua oxy 2000 nebo jak se jmenujea totalne nevyhovuje, v hloubce jednoho metru uz je bez bublinek, nema na to a pouzivam ho jen v zime kvuly... celý příspěvek >
Husi krky, 18.1.2015
jeste bych mel dotaz, bude potreba vzduchovani primo v jezirku kdyz budu mit vzduchovani v sudu s tema husima krkama?mam jen koi a mozna do budoucna i nakyho toho jesetera, a jeste bych se chtel zeptat jaky kompresor je kvalitni a spolehlivy, koukal... celý příspěvek >
Husi krky, 9.1.2015
dobry den vsem, napadlo me jeste ze bych nechal ke konci zimy nastrihany krky probublavat vzduchem v sudu va sklepe kvuly nastartovani bakterii a tak by vlastne az zacne sezona rychleji ta filtrace nabehla, myslite ze to bude fungovat?
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 5.1.2015
myslim ze ho tam nemaj, ja se teda po nem nepidil, udal jsem ho doma s prepravek
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 5.1.2015
na dobirku to nejde, take jsem to tak chtel ale neposilaj, takze platba predem a bral jsem dopravu dpd, tusim dopravne je 28ecek, normalne jsem vybral zbozi a vlozil do kosiku, vyplnil udaje a oni poslali veskere informace mailem, bankovni spojeni... celý příspěvek >
Husi krky, 5.1.2015
chci vam vsem podekovat a jdu krajet, mam co delat do jara
Husi krky, 5.1.2015
jeste bych mel jednu otazku, kdyz pouziju ruzne prumery nebude vadit kdyz ty kousky ruznych prumeru do sebe zapadnou?
Husi krky, 5.1.2015
dekuji, jeste bych se chtel zeptat na jak dlouhe kousky nastrihat ty 20milimetrove, psal sem nekdo ze tyhle vetsi by se meli nastrihat na pomerne male kousky, dve tri vlnky, mam to tak udelat?koukal jsem na velikost kaldnes a ty jsou pomerne male ale... celý příspěvek >
Husi krky, 4.1.2015
nejak to tu utichlomam posledni dotaz, ma to smysl?pomuze to?neni problem do jara nastrihat husi krky do 200l, uz jsem zvysil objem, sudu plus zakoupit odpovidajici vzuchovani, jen by me zajimalo jestli to ma cenu delat, je mi jasny ze to souvisi s... celý příspěvek >
Husi krky, 3.1.2015
no jiste ze tam jsou a je mi jasny ze budoujen je tam nechci v tak brutalni mire, me nevadi rasa jako takova, je to ostatne prirozene ze?jen tam nechci dvaceticentimetrovy narust na vsem moznym, proto to chci zkusit takhle mimo jine, proste se chci... celý příspěvek >
Husi krky, 31.12.2014
taky jsem si myslel ze ta plocha pro osidleni bude nepomerne vetsi, dekuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika