Příspěvky uživatele - 52.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Musím popdotknout že ten muj chytá bez problemu na zatáhnutí, jen ten volnobeh je svízel
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Dobře, to Vám rozumím ale nechce se mi veřit, že po vyjetí 4 nádrží muže být zanesený filtr?
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
Mate pravdu, to prskání a pšoukání mi taky delá, jen mam strach na to sáhnout, vyjelo to teprve 4 nádrže, ted tam dávám nejaký aditivum koupene v Mauntfildu ale jestli je velfobin lepší, dam velfobin.
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 4.8.2014
No starý benzín, to nevím, přes zimu to bylo na suchu a a od jara postupne kupuju jak je potřeba..
Honda GSV 190 nedrží volnobeh, 3.8.2014
Zdravím, necelý rok mám Vari Honda 190, nedavno mi přestal držet volnobehm za studena vubec nedrží a zhasne a až se ohřeje tak jakž takž udrží ale stejne kolísá a nekdy zhasne, aditivum jsem začal použivat až ted a zatím to nepomáhá, poradí nekdo?
Motor Vari XP-200, 20.6.2014
Dobrý večer, chci koupit bubnovou sekačku Agatha a je tam motor Vari XP-200,nevite nekdo co to je za motor?
Vari GCV 190 a sekačka, 4.5.2014
A když tak, mate nekdo zkušenost se sekačkou BDR 700 na dvoutaktu?Mam možnost ji koupit i s motorem
Vari GCV 190 a sekačka, 3.5.2014
Dobrý den, rád bych postoupil u Vari do dalšího levelu a prosím o radu, jde mi o sekačku k GLOBAL 190 a chci se zeptat zda by šlo nasadit tento motor na starší prstovou sekačku nebvo starší bubnovou sekačku jež chodili na dvoutaktech, mate nekdo... celý příspěvek >
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 11.4.2014
Ale jak jsem psal poloha 0 poloha želva jsou otačky stejne.
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 11.4.2014
Tak s tím benzinem me to nenapadlo ale všiml jsem si že poloha 0 a poloha želva jsou stejne otáčky a taky nevím zda to tak ma být.
Otáčky motoru Honda při rotavátorování, 11.4.2014
Mam novou Hondu GSV190, při rotavátorování se mi zda že motor mení otačky při plnem záberu, jakoby pravidelne tarokuje, při jízde vozíkem se to nedeje, je to tak normální nebo je problem?
KUK-96, 9.4.2014
Ano, ale mam hondu a ta se asi zastavi když uberu
KUK-96, 9.4.2014
Jde mi vlastne o to dostat se zpet na začátek záhonu bez toho že bych se otačel, mam na konci malo mista.
KUK-96, 8.4.2014
Zdravím, asi hloupý dotaz tak mam ten KUK96 a chci se zeptat abych se na konci nemusel otačet mohu jen na přejetí zpet zařadit zpatečku?nezničím neco?
Vari rotavator s vlastní převodovkou a motor Honda, 4.3.2014
Rad bych se kouknul, kde najdu reference?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika