Příspěvky uživatele - 96.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky rostou, 11.7.2014
Piemento de mojo - na to, jak jsou údajně záludné, vypadají přátelsky :-)).  Aspoň jak říkal náš známý, že to není tak zlý, ale občas se najde hodně ostrá.
Papriky rostou, 11.7.2014
Jj, 40 paprik, jely jedna za druhou. Asi jsem měla štěstí a semena jsem vybrala z té „pravé“ papriky, ale žádná jsem si nenechala a tak mám letos dvě rostlinky z těch mých loňských paprik. Žádná sláva, zatím na každé tři plody. Ale uvidíme :-) Bylo... celý příspěvek >
Papriky rostou, 11.7.2014
Tak k těm Hamíkům. Do kalfasu dám zeminu tak půl nějaký kupovaný substrát a půl zeminy ze zahradky a přimíchám cvrk cereritu. Zalévám, když je navrchu sucho a když nejmladší lísty začnou trochu zavadávat, tak to chce prolít důkladně. Sem tam podle... celý příspěvek >
Papriky rostou, 25.6.2014 Obsahuje fotku
Všechny tři do jednoho. Foto už jsem asi smázla, ale naška jsem jedno tady, které jsem sem dávala v souvislosti s cuketodýní. Moc zřetelné není, ale snad si představu uděláte. Ať se daří :-).
Papriky rostou, 24.6.2014
Tak jsem to byla spočítat a ted by bylo ke sklizni 3-5 paprik z jedné rostliny. Tyhle první zčervenat nenechám, aby se nezastavil růst dalších plodů. Už pět let dávám do deseti nebo dvanáctilitrového kalfasu tři Hamíky a každý rok sklízím kolem... celý příspěvek >
Papriky rostou, 22.6.2014 Obsahuje fotku
Letos mám z paprik radost. Vyseto 11.března, do foliáčku vysázeno začátkem května, zprvu přikryto netkanou textílií. Ty špičaté jsou Beate a ta bachratá vzadu je Gelby. Za to venku nic moc.
Rajčata - listy do ruličky, 10.6.2014
Přesně takhle vypadala loni moje rajčata, kdyř jsem je, já chytrolín, přehnojila čerstvým nezvašeným slepičincem.
Fíkovník, 5.6.2014
To je paráda :-)). Zakrýváte je nějak na zimu nebo to u vas vzhledem ke klimatickým podmínkám není třeba.
Něco o rajčatech odjinud, 29.5.2014
Řekla bych, že to je nějaký lilek.
Siet proti krupobitiu, 28.4.2014
Co třeba síť na železniční vagon z rašlového úpletu o rozměru 3,8 x 10 m, cena 409- Kč
Čím a kdy, 11.4.2014
No to jste mi poradil :-(
Čím a kdy, 11.4.2014
Můžete prosím poradit čím a kdy stříkat víno ve skleníku?
Co je sazeničkám?, 11.4.2014
Není to tím kropením?
Odrůda jahod, 2.4.2014
Nemáte zkušenosti s Maranell?
Kde seženu medvědí česnek?, 2.4.2014
Jestli se prosím paní Renato můžu zeptat z kterých konců jste, že bych si jich přijela pár vyrýt  :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika