Příspěvky uživatele - 167.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 17.4.2013
MIrku, ale ta Honda Vám vydržela poměrně dlouho. Je dost možné, že jiné sekačky by tak dlouho nedržely. S tím skeltem a kamenem mě to až tak nepřekvapuje, viděl jsem a syšel jsem o důsledcích kamene vyhozenýmo nožem pár nepříjemných přihod a zranění... celý příspěvek >
Travní sekačky Honda, 16.4.2013
Díky za rychlou odpověď. Profík nejsem a sekat hodlám tak 1x týdně, občas manželka. Mám zahradu cca 1000m2. Je jednou jakou koupím? Abyste mi rozumněli, mám panelákovej opdchov, tak těmto věcem moc nerozumím.
Travní sekačky Honda, 16.4.2013
Izy je řekněme nejnižší "spotřebitelská řada" Delux jsou spíše takový meďouři mezi sekačkami Profi sjou pro tecnický, komunály - pro ty, co sekaj 8 hodin denně Takže jestli si cheš koupit něco na zahradu kolem domu, pak buď tu Izinu... celý příspěvek >
Travní sekačky Honda, 16.4.2013
Dobrý den, nevíte někdo, jaké jsou rozdíly mezi sekačkami Honda Izy, Delux a Profi?
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 16.4.2013
Přesně tak, profící používají hlavně sekačky Honda. Ale důležité je napsat, že i spotřebitelská série Hondy je držák. On je rozdíl oproti těm Stigám a Alkám už v provedení Honda plech/ocel ostatí většinou plasty. Pepa
Robotické sekačky, 15.4.2013
Zjistila jsme, že jsou nyní na trhu robotické sekačky. Rozmýšlím se mezi robotickou sekačkou Honda a Husquarna. Máte nějaké zkušenosti?
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 15.4.2013
Honda je sice cenově výš, ale ze skušenosti z našeho servisu mohu říct, že nebudete mít moc důvodů jít s Hondou do servisu, takže se ta cena ankonec srovná v porovnání s konkurecí, kde se chodí servisovat častějí a logicky se musí pak víc platit.... celý příspěvek >
Terén - úprava, 11.4.2013
Řešil jsem podobný problém s malinko větším prostorem. Vždycky sem si na to půjčil kámošovu hondu. Myslel jsem si, že se to bude blbě držet v tom kopci, ale vůbec mi o nepřišlo. S normální kosou už bych to nedal. Jura
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 11.4.2013
Já jsem jednznačně pro Hondu. Mám Hondu HRX dvaroky doma. Poradí si i s mokrou trávou, všechno posbírá a je strašně tichá. Doporučuju
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika