Příspěvky uživatele - 202.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
žloutnutí listů rododendronů, 10.4.2007
Pane Tomáši děkuji za odpověď ale podmínky jsou stejné přečetla jsem o těchto rostlinách co se dalo protože mám i vzácné kultivary které nejsou v prodeji a nechci o ně přijít mimo jiné pěstuji citrusy,kaktusy a lilie všemu se daří proto uvítám radu... celý příspěvek >
žloutnutí listů rododendronů, 9.4.2007
Rododendrony mám pouze v rašelině zemina je přikrytá kůrou hnojivo používám pouze na rododendrony občas přidám do zálivky vykvašený kravský hnůj a přesto listy žloutnou.Mám asi padesát azalek a azal knap-hill,borůvky a všem se daří dobře poradí mi... celý příspěvek >
žloutnutí listů rododendronů, 8.4.2007
Letos mi začali žloutnout listy rododendronů zalévám pouze dešťovou vodou hnojím plným hnojivem a přesto jsem už o dva přišla.Mám jich asi třicet druhů stáří dva roky až pět.Moc děkuji za radu Ivana
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika