Příspěvky uživatele - 175.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Ještě dodám, že na 25arů je i 35ccm dost málo. Než takovou plochu ošetříte, budete mít vousy až na zem.Taková plocha se ošetřuje strojem na kolečkách a vyžínač, nebo křoviňáček se používají k dočištěníní, tam, kde se se sekačkou na vysokou trávu... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Nepřehánějte! Při práci s takovým nářadím, máte používat ochranné pomůcky a dodržovat doby činnosti. Osobně mám něco vemi slabého od muntěpuntě, ještě jsem se neotrávil a neohluchl. Co mají říkat pilaři. Kdo se bojí nesmí do lesa.
Roundup, 4.5.2017
Pročpak asi je v návodu toto: Roundup Biaktiv je v půdě mikrobiálně rozkládán a nezanechává žádné škodlivé zbytky. Kultivaci půdy lze provádět od chvíle, kdy se projeví první příznaky účinku. Následné plodiny mohou být po aplikaci vysévány bez... celý příspěvek >
Roundup, 3.5.2017
Až bude vidět účinek herbicidu. Teď to může být do týdne. V období, kdy je málo srážek, se může na účinek herbicidu čekat měsíc, možná i déle.
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 3.5.2017
Je to úplně jedno, protože nikdo z vás neví, kde se co a na co vyrobilo do čeho se to strčilo, to vědí jen fuzisti a globalisti, kteří znají dokonale cestičky k nejvyšším ziskům a mají jundu z toho, jak se pár rádoby znalých dohaduje.
Nekvetoucí narcisy, 1.5.2017
opatrně rozkuchat, jestli tam neni, nějaký žravý škůdce.
Kvalitní postřikovač, 17.4.2017
Pánové 9.129 a 81.8, mám zádový membránový patnáctilitrový postřikovač, ve kterém je na větrníku přetlakový ventil, který má, jestli se nepletu, osm poloh. Konvový má jen jednu polohu danou přetlakovým pojistným ventilem. Většina postřikovačů má... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 19.11.2015
Ano, je to tak. Internetový obchod je jen pro ty, kterým je úplně šuma fuk, co jim pošlou. Obrázek nikdy neopoví vše. Pokud si na tovar, nemůžu sáhnout, tak ho raději oželím. Koupil jsem tímto způsobem, jen dvě věci. Ani s jednou nejsem spokojen.... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Na takové věci se nikdy neptám prodejce. Ten vám vždy dá kladnou odpověď, protože cgce proda a z prodeje má procenta.
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
To je dobrý!!!
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Ano to je ono, to správné retro, kterému vy bhužel nerozumíte.
Roundup na vlky?, 17.6.2015
Díky Stando, jste super! Těmi geometrickými výrazy řadu lidí uvádíte ve zmatek.
Roundup na vlky?, 17.6.2015
Jak jste přišel na to, že je to mimo téma. Tímto jsem chtěl varovat případné zájemce před nákupem tohoto zboží, které je velmi nekvalitní stran použitého materiálu. Vlastním motyku od toho výrobce, Větší šunka už asi už nemůže. Dosekaná motyková... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Ano probuďte se! A přečtěte si doporučené příspěvky.
Který 4T křovinořez, 16.6.2015
Belinger mi to nemusí vysvětlovat. A přestaňte se škubat. Když jednou řeknu hot, tak to doplním čehý.. Vlákna si nepletu, ještě se stačím orientovat. Nechci objednací čísla, chci aby jste to vysvětli. Pořád uhýbáte někam. To se přece nedělá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika