Příspěvky uživatele - 175.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 12.3.2015
Zkuste své tvrzení převést do řeči čísel.
Hořký tuřín, 6.3.2015
Pěstoval jsem údajně odrůdu pro lidi, ale byla také hořká. Takže by bylo velmi vhodé to objasnit.
Bramborový sud, 13.2.2015
Tak to letos udělej a dej vědět kolik těch brambor bylo a vhodné by bylo to doložit aspoň fotgrafií, svědkové se státním zástupcem by také byli vhodní.
Pěstování rozmarýnu, 2.12.2014
Muj vypada podobne, akorat jsem ho tady na rady pred zimou ostrihala. Pak nekdo psal, ze strihat az na jare... Tak pak pulku jeste seriznu vice a uvidim. Ale na zazimovani to asi tak vypadat ma, ne? Na jare by to melo pustit. Tak nejak si to... celý příspěvek >
Stevie, 21.11.2014
Asi nikdo nezkousel, ale rekla bych ze ne podle odpovedi. Kdyz bude minus 20, tak ve skleniku bude stejne, takze to by asi nedala...
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 6.11.2014
Na dva hektary polností je Vari k intenzivnímu obdělávání žalostně málo. Představte si, že máte tuto plochu připravit na další operace orbou.  Při ideálních podmínkách by vám trvalo tuto plochu zorat 38hod a 20min. S idéálními podmínkami se... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.11.2014
Tak těm chlapům opatřte nástroje od firmy, která se tím zabývá již 300let.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.11.2014
Určitě mám poryto mnohem víc, než 1ar. U nás na dědině je celá řada lidí, kteří si významně ťukají na čelo a při tom říkají „ten..., je..., un to zase ryje. To „un“ je napsáno správně foneticky, bo se u nas tak mluvi. Tak proto jsou moje reakce... celý příspěvek >
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 10.10.2014
Pružinku zavěsit do dalšího zářezu. Rotavátor jede jen dopředu.
Zelené hnojenie, 11.9.2014
Na setí něčeho, co bude sloužit coby zelené hnojejní je již dosti pozdě. Zvláště, když je třeba podzimní přípravu půdy provést včas a kvalitně.
Postřik rajčat / okurek, 15.8.2014
No přece navečer a brzy ráno. To se nehne ani lísteček.
Mačeta vs. sekyrka, 13.8.2014
Konečně jeden správný příspěvek!
Nejefektivnějsi sklizeni brambor, 13.8.2014
Místo vytrhávání, použijte Reglone.
Nejefektivnějsi sklizeni brambor, 12.8.2014
Pročtěte si toto.
Stevie, 31.7.2014
i v kvetinaci?  Nespalim to?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika