Příspěvky uživatele - 39.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ačokča, 7.5.2012
Spálilo je slunce. Je třeba rostlinky zvykat na sluneční svit. Stínit třeba novinami a pozorovat.
Co je to za škůdce na jabloni, 28.4.2012
Zkusil bych Kalypso.
Divoké prase - ohrada, 23.4.2012
Já chci také divočáčka. Kde se nechá sehnat?
Lilie, 23.4.2012
Letos jsem zlikvidoval už asi 7 Chřestovníčků liliových. Tak pozor na ně!
Elektroventil z pračky, 20.4.2012
Ventil z jakékoliv automatické pračky. Pokud vím, jsou dvojité, kvůli plnění prášků pro předpírku a praní, takže byste si mohl rozdělit zalévání na dvě větve s různě řízeným zaléváním.
Pěstování rajčat, 11.4.2012
Pěstování sazenic rajčat v malém kelímku se mi nezdá příliš vhodné.  Také byste se kroutila, když byste měla nazuté malé botky. Každé zalití je přemokřením a spotřebování vody rostlinkou Saharou. Osvědčilo se mi pěstování sazenic ve spoečném... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 8.4.2012
Stupně bývají označeny značkami. Ty bych dal jedním směrem. Před prvním spuštěním bych zalil sací potrubí a čerpadlo vodou.
Kompost, 8.4.2012
Na kompostu pěstuji Hokaido, okurky nebo zakládám přebytek sazenic rajčat. Rostou jako divá. Ještě bych dodal, že jsem jednou vysadil do černé hmoty, snad překompostovaného kalu z čistíren, který byl navezen na sídliště k pohnojení trávníku, malou... celý příspěvek >
Česnek, 8.4.2012 Obsahuje fotku
Česnek z mojí říjnové nemořené vlastní sadby vzešel snad všechen. Ač pěstuji v Brandýse n/L, byly holomrazy s častou inverzí. Pokles teploty značný, což se projevilo hlavně na silně namrzlé vinné révě. Hortenzie, ač krytá chvojím a Třezalka jsou... celý příspěvek >
Zkušenosti s lignohumátem, 4.4.2012
Pane Stanislawe, vaše příspěvky nemají chybu, ale tentokráte jste přestřelil. Většina nás zahrádkářů vytváří kompost aniž by měli pocit, že je jeho tvorba zatěžuje. Je to i trochu Nerudovský problém.  Přikláním se k názoru pana pana Michala K. s... celý příspěvek >
Jak na krtka, 4.4.2012
Na hluk si krtek zvykne. Viz louky u dálnic, pole u frekventovaných silnic. A to je nějaký randál.
Slepice a myši, 30.3.2012
Klaďte pastičku pod otočený hrnec ve výběhu.
Česnek u pacibulek, 29.3.2012
Nechte přírodu pracovat. Z pacibulek loni vyrostly jednostroužkové česneky, letos budou v růstu pokračovat. Jestli se rozlézají po záhonu a zabírají mnoho místa, zkuste je sesadit do pravidelných řádků v menší ploše. Trochu jim to ublíží, ale růst... celý příspěvek >
Neznámý stromek - dotaz, 19.3.2012
Je to aralie. Nerad vám to říkám, ale nejlépe uděláte, když ji věnujete nepříteli k vysazení daleko od vaší zahrady. Ty trny na kmínkách vás v opačném případě budou pronásledovat. Hodně ta zvláštnost odnožuje.
Nejchutnější rajčata, 11.3.2012
Mirku, jak se liší Sladkaja děvočka od Pollicina? Tvarem jsou si podobné, co vzrůst a chuť? Jaký má skutečný tvar Bůvolí srdce? Je zřejmě velmi variabilní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika