Příspěvky uživatele - 39.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Archivace ovocných vín, 11.3.2012
Zajímají mě zkušenosti návštěvníků fóra s trvanlivostí ovocných vín. Mám zkušenost, že z červených vín jako je višňové, rybízové, bezinkové vypadávají snad třísloviny, které se usazují na dně láhví a vína ztrácejí jiskru, postupně hnědnou. Světlá... celý příspěvek >
Čerpadlo do kopané studny 9m, 7.3.2012
Beny, nevím jaké problémy s odstředivým čerpadlem myslíte. Mám staré, před asi 20 lety repasované čerpadlo SVA, které jsem odkoupil jako jeté, staré 15- 20 let. Tehdy jsem vyměnil původní hřídel za novou z nerezu a dal nové nerezové klínky do rozet.... celý příspěvek >
Čerpadlo do kopané studny 9m, 6.3.2012
Udělal bych metrovou šachtu, do které bych umístil odstředivé čerpadlo pro požadované množství čerpané vody.Je to levné a spolehlivé řešení. Vyřešíte s tím i zimní provoz.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika