Příspěvky uživatele - 112.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení velkokvětých venkovních ibišků, 3.8.2012
Dobry den, chtěla bych se zeptat kde bych mohla sehnat seminka ibiška velkokvěteho. děkuji
Kdo poradí co je zač?, 30.5.2012 Obsahuje fotku
Stačí alespoň název, zbytek si už dohledám.. Mělo by to být na ven
Noni - morinda citrifolia, 5.5.2012
Zistila som, že ju predáva zahradníctvo Laelia. Inak moje semienka zasadené bez zmeny, nevyklíčili.
Acer pentaphyllum - kde sehnat?, 27.4.2012
Dobrý den, mohla bych se zeptat kde takový stimulační zakořenovací prašek se da sehnat? a jestli to mate vyzkoušené?
Noni - morinda citrifolia, 4.3.2012
Veľmi pekne ďakujem za návod. Ja mám semienka v zemine skoro rok a bez zmeny, už som ich chcela vyhodiť. Takže nakrojím tú špičku a tentokrát by to malo klapnúť. Anglicky neviem, správne som pochopila, že tie semena nechajú prejsť varom?  
Fuksie, 14.8.2011
dobry den mužete mi prosím poradit. zničeho nic začaly mé fuksii opadávat lístky a kolem ní letali malé bíle mušky ktere jsou nalepeny na spodu. jak se to da lečit?
Kanadské borůvky - pěstování, 12.7.2011
Promiňte, ale teď jsem z toho jelen. V předchozích příspěvcích radí, aby se ostříhaly malé větvičky a nechaly se ty silné, aby nevzniklo koště. Navíc silné větve jsou oproti novým mrazuvzdorné. Teď zase čtu, pryč se silnými, nechte mladé větve.... celý příspěvek >
Kapková závlaha, 7.6.2011
S porezni zavlahou mam nejake ty zkusenosti, pokud se bavime o stejnem typu porezniho potrubi (4mm a 13mm) Je pravda, ze pro toto potrubi potrebujete cistou vodu. Obrazne receno, cista voda do potrubi -cista voda z potrubi, voda plna necistot do... celý příspěvek >
Tlak pro závlahu, 14.4.2011
ten projekt by me ze zvedavosti zajimal
Trubková studna?, 13.4.2011
taky bych rekl ze je to rezervoar, urcite bych zkusil odklidit neporadek kolem trubek a zjistit co je na konci nebo kam to vede :)
Lékořice, 28.3.2011
Tak jsem to skusila a vloni v létě jsem na Floře koupila lékořici. Mám ji na balkóně v květináči. V zimě se zatáhla jako bohyška, ale už raší. Ale na pendrek to teda nebude.  
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 28.3.2011
presscontrol s automatickym restartem uz na trhu je
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 28.3.2011
je to urcite kvalitnejsi komponent nez klasicky tl. spinac s vetsi delkou zivotnosti. tlakova nadoba pro pouziti presscontrolu neni treba a navic si umi pohlidat cerpadlo proti chodu na prazdno.
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 27.3.2011
tlakovy spinac a tlakova nadoba se bezne nahrazuje tzv. tlakovým a průtokovým spínačem  Presscontrol, např. model PC 22
Irritrol x RainBird, 23.3.2011
No u tech malych ploch pisete, ze pevne trysky 5-8 jsou nenahraditelne, sice nevim ktere trysky mate presne na mysli, ale pokud toto cislo udava delku dostriku (coz by v tomto pripade bylo 5-8 feet tj. cca 1,5-2,5 m) tak tyto trysky nahraditelne jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika