Příspěvky uživatele - 112.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dlouhodobé skladování slivovice, 14.2.2022
pro 243.244 a 119.253 - nemáte zcela pravdu. V nedaleké pálenici kam jezdím pálit je klasická dvoukotlová sestava. Prohlížel jsem si pozorně potrubí kam které vede. Po prvním pálení teče lutr (= meziprodukt po prvním pálení) do malé nádoby. Odtud po... celý příspěvek >
Dracaena - žluté konce listů, 1.12.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Doma mám tuto dracaenu a začínají mi u některých listů žloutenka konce listů. Zažívám jednou týdně přiměřeně a zkouším i jednou týdně rosit. Můžete prosím poradit, jak tomu zabránit. Děkuji
Majoránka, 30.1.2015
Zdravím. Niekoľkokrát som skúšala majoránku vypestovať zo semien ale nepodarilo sa. Tak som na trhu kúpila 5 sadeničiek - trsov a zosadila som ich do jedného širšieho kyblíku od primalexu. Cez leto som zaštipávala alebo strihala... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 25.9.2014
Ještě jsem se chtěla zeptat..píšete o značce Al-ko a pak o motorech B&S, ale Al-ko nemá motory B&S. Jsou jejich motory stejně spolehlivé jako B&S? Našla jsem třeba GTM 500 SP1 SCH nebo GTM 460 SP1 SCH - je to sice plastový číňan ale má... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 24.9.2014
Děkuji všem za reakce. Určitě nechci sekat kameny, ale zahrada je po budování hloubkové kanalizace, která šla napříč celým pozemkem, ve špatném stavu, takže si dáme práci a kameny vyberem. Určitě se ale něco přehlédne, proto mě zajímalo, jestli je... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 23.9.2014
Dobrý den, četla jsem si vlákno o Mountfieldu a potřebovala bych pomoci se rozhodnout. Potřebujeme koupit sekačku a nevím podle čeho vybrat. Jediné co jsem se kde dočetla, že by to s ohledem na velikost naší sekané plochy měla být benzínová s... celý příspěvek >
Palmě schnou listy, 21.3.2014
Tak jsem ji vyklopila a myslím, že máte pravdu. Kořínky má krásné, silné a pevné, ale všechny jsou namačkané ve spod do výšky asi 1 cm dole v květináči. Vypadá to, že by chtěly níž. Tak jí dnes půjdu kupit nějaký stejně úzký ale hlubší květináč a... celý příspěvek >
Palmě schnou listy, 21.3.2014
Ještě jsem ji nepřesazovala, měla jsem stach abych jí kořeny nenarušila, všude jsem četla, jak mají palmy kořeny strašně náchylné, že se mají přesazovat až jim lezou z květináče... Ale už mě to taky napadlo, že by to mohlo snad pomoct. Zkusím to..... celý příspěvek >
Palmě schnou listy, 20.3.2014
Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu, mám palmu, kterou jsem si vypiplala ze semínka, co jsme přivezli z dovolené. Nevím tedy co je to za druh. Je malinká, po 2 letech co ji mám jí narostlo teprve 5 listů - úzkých, dlouhých vroubkovaných. Teď... celý příspěvek >
Žloutnutí listů citroníku, 19.5.2013
Ešte chcem dodať, že až sa adaptujú a prežijú zimu, ďalší rok vykvitnú, doporučuje sa na jeden plod asi 20 listov. samozrejme u vačších plodov (pomaranče, grepy) je treba tých listov viac. obsiahle čítanie je na citrusy.cz... celý příspěvek >
Žloutnutí listů citroníku, 19.5.2013
doporučujem kvety a plody otrhať, aby sa rastlina zbytočne nevysílila. inak je dosť pravdepodobné, že vám odíde. asi je jedno, či je kúpená 50km od vášho bydliska, aj tak je pre rastlinu šok, keď ju kúpite v marketu u vášho domu a... celý příspěvek >
Granátové jablko, 6.1.2013
zasadila som viac semienok z kúpeného plodu. A mám aj jeden takýto vytiahnutý. Niektoré sa ale sami vetvia, zatiaľ nezasahujem. Uvidím ako budú vyzerať na jar a podľa toho sa rozhodnem ktoré si nechám. Na Flore som kúpila zakrslú... celý příspěvek >
Mango, 6.1.2013
Keď to tak čítam, je to princezna citlivá. Aspoň v našich podmienkach. K dnešnému dni mám tri manga, pár mi už odišlo. A vždy to prebiehalo opadom listov a zaschnutím a sčernaním vršku. ale ja sa nevzdám. Nájdem "fazuľku", ktorá bude odolná v našich... celý příspěvek >
Vanilka, kakaovník, třtina, 6.1.2013
Dobrý deň. asi je už neskoro, po toľkých rokoch, ale snáď to pomože niekomu inému. Vanilku som zohnala na Flore v Olomouci pred dvoma rokmi, konkrétne ju predávali v palmovom skleníku za 40Kč v kvetináči. Pekná cena, bola som nadšená. Pne... celý příspěvek >
Pálení z hrušek, 14.8.2012
majáí se hrušky když se davaji do bečky drtit nebo jen rozkrajet co je lepší dekuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika