Příspěvky uživatele - 97.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtáky Allround-Bohrer, 11.3.2012
Laik jsem něco sem se o tom dozvěděl, ale neznamená že pokud výrobce tento výrobek omašlí samými nej, že mu mám 100% věřit.Proto zde jsou i ostatní, kteří se podělí o své zkušenosti.Jen pro to, že sem si o výrobku něco přečetl, neznamená,že je... celý příspěvek >
Vrtáky Allround-Bohrer, 11.3.2012
No, reklama.Jde o to, jak to kdo vidí.Osobní zkušenost není reklama.To by tady v tom případě bylo nejmíň o 50% méně přízpěvků.Tady je někdo moc chytlavý.Vlastní zkušenosti jsou mi dražší, než kdejaká reklama.Pokud zde někdo napíše, co zažil na... celý příspěvek >
Jak na kuny, 9.3.2012
Na kunu platí jedno, když ona dělá brajgl a vy nemůžete spát, dělejte to samé i vy jí, ať se taky nevychrápe.Potom záleží, kdo to vydrží déle.
Hlodavci na půdě, 9.3.2012
Též tu máme veverky, ale že by měli takovou odvahu se mi nezdá.Kdyby byla aspoň nějaká fotopast, aby sem měl jasno.
Vrtáky Allround-Bohrer, 9.3.2012
Viděl sem na jedné prezentaci, kdy s oným vrtákem provrtal pilník jak máslo, stejně jako brzdový kotouč, tak i dlažební kostku nebo sklo, bez jakéhokoliv náznaku poškození.
Identifikace rostliny, 7.3.2012
Asi před 5 roky sem od sestry dostal velký květináč se stromkem, kdy si nemůže vzpomenout o jakou rostlinu se jedná.Stromek má nyní výšku 140cm, průměr kmínku as 2cm.Vobdobí vegetace má asi 10cm kopinaté sametové listy a na podzim až do zimy... celý příspěvek >
Kakaovník, 5.3.2012
Mě by spíše zajímalo jeho pěstění. Tedy, co kakaovník potřebuje k růstu, jak dlouho vyklíčí, a tak dále. Děkuji.
Hlodavci na půdě, 15.2.2012
Ano, v hrajících přáníčkách obvykle bývá piezo.
Motorová pila Erman CS 142, 15.2.2012
No po prohlídce musím konstatovat děs a hrůza. Otřepy na plastech, nefunkční brzda, díly které mají být z kovu jsou z plastu, absence dorazového drápu a přelepené údaje na štítcích. Pod označením Profesional Made in Germany, jsou uvedena tyto... celý příspěvek >
Hlodavci na půdě, 15.2.2012 Obsahuje fotku
Ale jo, byl by. Našel sem to na stránkách bastlíře Danyka.
Motorová pila Erman CS 142, 15.2.2012
Ano plagiát. V Rumunsku se prodává asi za 600,-kč, a je to taková horší čína. Plast je t těchto strojů velkou bolestí. Ale co čert nechtěl, tchán koupil od nějakých lidí co ho zastavili na ulici, taky tu levnou motorovou pilu. Borci v... celý příspěvek >
Hlodavci na půdě, 14.2.2012
Piezoměnič na 24 - 30 kHz byl instalován a spuštěn, a po dvou dnech "zatím" nesliším na půdě žádnou činnost.Jen tak dál, jen tak dál.Hlavně to nezakřiknout.Ona na mne svým hlukem, tak já na ni taky svým, a to přez den.
Hlodavci na půdě, 12.2.2012
Tak to je teda v pytli.To budou fakt kuny.Jenže jak se mám na ně dostat, když je ten strop tak blbě řešenej, a dle mne se hlavně drží tepla.Asi z půdy vyvrtat díru, a šupnout tam naftalín.Nevím jak na ně.Zatím jsem u sestrojování zvukového... celý příspěvek >
Co to máme na zahradě?, 12.2.2012
Je to kočka. Takhle pečlivé jsou kočky. Nejprve si vyhrabou důlek, do důlku udělají potřebu, a poté pečlivě zahrabou.
Hlodavci na půdě, 12.2.2012
Mám takový problém. Mám na půdě nějakého hlodavce či co to může být, a nevím jak na něj. Zkrátka jsou v prostoru stropu, a večer dělají takový rachot, že nejde ani usnout. Nemůžu na ně, protože se uvelebili právě v onom již zmiňovaném stropu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika