Příspěvky uživatele - 97.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka švestek, 23.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Letos se mi na švestce objevila nějaká nemoc. Nevíte někdo náhodou o jakou nemoc se jedná, popřípadě jak se jí zbavit? Děkuji.
Neznámý strom, 27.4.2012
Tak sem si myslel že i poradíte s pěstováním...
Neznámý strom, 26.4.2012
Jsem moc rád, že vím co mi roste doma v květináči, ale nevím jak se o něj starat, aby byl zdravý a silný. Poraďte prosím. Předem děkuji. Josef
Neznámý strom, 26.4.2012 Obsahuje fotku
A nakonec větvení.
Neznámý strom, 26.4.2012 Obsahuje fotku
Celý stromek. Zřezu listu nic neteče.
Neznámý strom, 26.4.2012 Obsahuje fotku
list spodní strana
Neznámý strom, 26.4.2012 Obsahuje fotku
list vrchní strana
Neznámý strom, 26.4.2012 Obsahuje fotku
Zde je fotka detailu kmínku. Nezlobte se na mne za kvalitu fotek, vše fotím obyčejným 7 let starým mobilem.
Neznámý strom, 25.4.2012
Bohužel, nikdy nekvete, takže poraďte co k identifikaci potřebujete. Rád Vám poskytnu další informace. Předem děkuji. Josef
Neznámý strom, 25.4.2012
Správná úvaha. Dostal sem ho od sestry asi před 5 lety v květináči. Sama si už nepamatuje co to vlastně měla. Tento stromek je asi 120cm vysoký, a na zimu i když ho schováváme domů do teploty asi okolo 10°C, shazuje listy, a mladé stočené... celý příspěvek >
Neznámý strom, 25.4.2012 Obsahuje fotku
Vidím že je to tu samý odborník, proto tu mám velký oříšek. Konce větviček se na koncích točí, a listy jsou asi okolo 12cm pokryty jemným semišem. Co je ale tohle za stromek? Více na fotce.
Neznámý strom, 25.4.2012
Tak to si nedokážu představit, jelikož podle listů atd. se nikde v okolí nejméně kilometr nenachází.Možná vítr, či ptactvo donesli ze vzdálenějšího místa semeno. Josef
Neznámý strom, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Nechci otevírat další příspěvek se stejným dotazem. Manželka na záhonu nalezla něco, co se jí jako rostlinka líbilo. Později, z rostlinky vyrostl asi 3 metrový listnáč. Rád bych pro manželku zjistil, co že nám to na... celý příspěvek >
Vrtáky Allround-Bohrer, 12.3.2012
Ano, mimo oblast. Měl sem na mysli spíš top kvalitu u hoby, neboť ani já tak často něco kaleného nevrtám. Ovšem stává se to. Například když u sekačky praskne v závitu šroub hřídele atp.
Vrtáky Allround-Bohrer, 11.3.2012
Pak sou teda lepší vrtáky WTX Change, ale za fest cenu pokud chci vrtat kalené věci či litinu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika