Příspěvky uživatele - 4.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 19.4.2011
řeší se to každý rok... kam spěcháte??? přijde mrazík a rajče vám sice třeba přežije, ale zarazí se a skoro neporoste! není co urychlit... raději je za oknem nebo kde je máte přesaďte do větších nádob a v klidu počkejte na už stabilní počasí,... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - shrnutí s dotazy, 16.4.2011
Pročetl jsem tady o borůvkách co se dalo, nicméně pár věcí mi ještě není úplně jasných a chtěl bych si je finálně ujasnit. Zkusím shrnout základní teze a poprosím o vysvětlení tam, kde stále tápu či se mýlím. Děkuji! 1) sazenice je potřeba zasadit... celý příspěvek >
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 11.4.2011
no však se to má ale bohužel změnit :( dokonce i mráz a nám u Českého Brodu meruňka Veecot teprve začíná kvést
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 11.4.2011
Sulka mi posledních několik let spolehlivě zafungovala v době toho co uvádíte jsem podle počasí stříkal 2-3x po 4-5 dnech, soused dává DELAN a taky bez problémů
Pozdní postřik proti kadeřavosti, 6.4.2011
v jakém stavu jsou pupeny???
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 1.2.2011
a nezlomí se ten stonek, když to pouštíte dolů? je na to nějaká finta? třeba po ránu nebo po vydatném zalití, atd...? a rajče je vedene na provázku, tj. i boční vijany shora od konstrukce uvazujete a při popuštění rostliny dolů zase převazujete na... celý příspěvek >
Osvědčená odrůda cukety, 1.2.2011
našel jsem vám můj oblíbený recept na salsu z cukety, dělám to nejčastěji z balsamikem místo citr. šťávy a podávám ještě teplé, v létě ke grilovanému masu to nemá chybu!!! a tady skutečně čím menší tím lahodnější...
Osvědčená odrůda cukety, 1.2.2011
Loni jsem zkoušel dokonce cukety z Anglie, ale opravdu chutnají všechny nakonec úplně stejně... Měl jsem i cukety kulaté, jako pomeranče, zelené, bílé, žluté... všechno totožné chuti! Letos po zkušenostech zasadim pouze žluté F1, pro mne jsou z... celý příspěvek >
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 1.2.2011
včera jsem koupil semínka rajčat SPECIÁLNĚ určených do skleníku, vyvazují se na provázek a jak dolní vijan odplodí tak se popustí dolů a tam se stonek skládá a rajče tak roste a plodí a plodí a přitom vám nepřeroste skleník letos to zkusím PEDRO... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika