Příspěvky uživatele - 4.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškození rajčete, 17.5.2011
když už stříkáte takhle brzo, tak byste měla zvolit déle působící přípravek a ne Champion co má OL 7 dní a je to čistě jen kontaktní přípravek dle mne to děláte špatně, stříkat takhle striktně datumově bez rozmyslu čím a bez vlivu počasí není dobrá... celý příspěvek >
Zničená rajčata?, 17.5.2011
tipuji teplotní šok... byla rajčata "otužilá"?
Poškození rajčete, 17.5.2011
střikala jste postřikem už teď? na začátku května? to nedělejte... je to brzo a naopak rostlině můžete ublížit
Bily povlak na angrestu, 15.5.2011
tak za prvé máte štěstí, že vám neopadal díky mrazům ale za druhé máte smůlu, neb tam máte padlí okamžitě postřik Discus nebo Sulikol a podle potřeby opakovat pokud to není už hodně zasaženo a do sklizně je dost času, dá se to zachránit příště... celý příspěvek >
Ma zmysel kupovať weber? Existuju lacnejšie, 15.5.2011
tohle téma jsem tu řešil už před pár lety a zejména loni, to jsem přecházel z klasického grilu na gril plynový závěr: nic jiného než Weber bych už nekoupil...
Kdy preventívní postřik rajčat?, 6.5.2011
je to závislé na počasí, ale obecně se doporučuje první preventivní postřik na konci června, Acrobat je asi nejvhodnější a rozhodně jsem PRO preventivní postřiky, přílišná BIO snaha mi několikrát už připravila o část úrody...
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 1.5.2011
Praha - Začátek května přinese ochlazení, do hor sněžení a po ránu mráz. Předpověď na příští týden říká, že od úterý je třeba na horách počítat s tím, že déšť bude padat spolu se sněhem a někdy mohou být srážky jenom sněhové. Nejnižší ranní... celý příspěvek >
Dírky v ředkvičkách, 1.5.2011
já mám děravé listy, to dělají dřepčíci, plody jsem ještě nezkoumal
Chemická ochrana rajčat, 30.4.2011
připomíná mi to ten strašný loňský červen, nepamatuji takovou tragédii v úrodě rajčat jako právě loni...
Chemická ochrana rajčat, 30.4.2011
souhlas, Kuprikol prevence, Acrobat když už se něco děje a pak postupně když už nelze kvůli OL tak jiný s kratší OL
Kroupy 24. 4. 2011, 30.4.2011 Obsahuje fotku
Veselí nad Moravou, kamarád už měl venku sadbu, rajčata... komplet vše k.o., i květy na stromech, atd...
Sadíte už ven rajčata a papriky?, 29.4.2011
tak tak, jak jsem psal, není kam spěchat a celý příští týden přízemní mrazíci... takže se obrnět trpělivostí a neuspěchat to!!! rajče vám to na pohled třeba přežije, ale zarazí se a už to pak nebude ono...
Reldan a Baycor?, 28.4.2011
oba jsou v práškové formě, takže já myslel prášky najednou nasypat do postřikovače a pak přidat vodu, nevidím v tom absolutně žádný problém
Reldan a Baycor?, 28.4.2011
v návodu na "zdravé jablko" je dokonce uvedeno, že prášek lze nasypat do postřikovače najednou a až potom zalít vodou
Moniliový úžeh, 27.4.2011
pro zajímavost: byl jsem dneska v jednom zahradnictví řešit možnou moniliózu na meruňce... prý tam denně chodí až 10 lidí a nosí jim větvičky na posouzení a v drtivé většině to NENÍ monilióza ale důsledek holomrazů po přechodném oteplení někdy v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika