Příspěvky uživatele - 46.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Presadenie 4-metrového smreku, 21.3.2012
Vůbec bych to neřešil, obkopal bych jej tak metr od kmene-kořeny normálně přesekat, vyvrátit a převézt na nové stanoviště.Na novém místě zasadit a hlavně nehnojit.Ukotvit zešikma zaraženými kůly přivázamými tak 2m ve výši kmene. Zalévat ale... celý příspěvek >
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 21.2.2012
Prý je dobré počkat do prvních mrazíků, dát pod strom prostěradlo a plody setřást...
Založení sadu - prosba o radu, 9.2.2012
I když má Váš strýc slivoně tak pár švestek bych taky zasadil, není nad to mít svoje a nehádat se kdo bude letos dělat kvas na slivovici.Mám půlhektarový sad a mám tam všechno i nějaké jehličnany a je to v pohodě.Nakyslé jablko je třeba sudetská... celý příspěvek >
Kavovnik, 6.2.2012
Před 6lety jsem sklidil osm semínek a zasadil jsem je do normálního substrátu a vyklíčila všechna.Důležité u kávovníku je to že nikdy nesmí přeschnout kořenový bal-to je potom konečná.Tři jsem rozdal a tři mám doma.Rostliny už plodí a jsou 1,5m... celý příspěvek >
Problém se zelím, 1.11.2011
V Deku je konzervační přípravek, vždyť okurky naložené v Deku se nemusely ani zavářet. To zelí nevykvasí.
Co je to za rostlinu?, 24.10.2011
Juglans nigra - ořešák černý, přiznám, vypátraný díky nápovědě JanaD
Co je to za rostlinu? Zřejmě letnička?, 24.10.2011
Je to Lotus - Štírovník, dříve se pěstoval v zimních zahradách, je to trvalka, ale není mrazuvzdorný JanaD.
Pokaceni tresne, 23.10.2011
Mám velký sad přímo vedle obecního úřadu a nikdy jsem neřešil otázku jestli mám žádat o nějaké povolení.Skoro všechny stromy mají větší obvod než 80cm a když potřebuji zasadit nový strom tak starý musí uvolnit místo a nemám čas čekat až nějaký úřada... celý příspěvek >
Hrušeň Solanka, 6.9.2011
Stromek žije a to je hlavní.Měl jsem takou meruňku a dva roky nic nedělala, měla přírustky 1cm.Stromek si ale v zemi budoval kořenový systém kterému věnoval veškerou energii.Třetím rokem vyhnala skoro metrové větve a rostla jako z vody.Takže musíte... celý příspěvek >
Plisen rajcat?, 31.7.2011
Letošní počasí je úplně ideální pro okurky jak pro nakladačky tak pro hadovky, jsou bez plísní které potřebují k životu vlhké teplo.Rajčata mám nádherná, obalená plody a zatím žádný náznak plísně.Je fakt že jsem stříkal před 3nedělemi a druhý postřik... celý příspěvek >
Plevel nebo kytka, 22.6.2011
To je plevel u nás taky roste-Vrbovka, možná růžová.
Druhý skalník, 5.6.2011 Obsahuje fotku
Druhý skalník.
Určení skalníků, 5.6.2011 Obsahuje fotku
Koupil jsem si dva druhy skalníků. Chtěl jsem jeden druh, který má vyšší vzrůst a jeden polehavý co mi pokryje půdu a neroste do výšky. Nevím již který, je který, a ani v obchodě kde jsem je koupil si nejsou moc jisti. Může mi je někdo určit podle... celý příspěvek >
Zahnívající poupata u kosatců?, 5.6.2011
Letos mi většina poupat u kosatců zahnívá. Nevíte čím to je? Děkuji
Kdy je nejvhodnější doba na provádění postřiků?, 4.6.2011
Vím, že je to za bezvětrného počasí. Nevím jestli navečer, nebo ráno. Četl jsem, že např. postřik herbicidy je lepší provádět ráno za rosy, aby ho rostliny lépe přijaly. Je to tak i u postřiků ovocných stromů proti škůdcům? Díky za odpovědi
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika