Příspěvky uživatele - 214.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová sezóna na zahradě, 12.1.2011
tak to verim neni nad to mit vlastni vite alespon, jak stare je mate..
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 11.1.2011
no hold velice zajimavy prispevek na co ji pani dana pouziva., ale kazdy den dyni by se mi moc asi v jidelnicku nelibilo..ale kazdy mame jine chute a kazdemu chutna neco jineho... no me napriklad nesmi chybet v jidelnicku OkURKY,,, ty muzu jist od... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 11.1.2011 Obsahuje fotku
mam takovy dotaz - nenasla jsem odpoved. mohu seminka, ktere sama posbiram a normalne vysusim a zkouskou klicivosti prosly 100% zda skladovat saccich na zip.. nebo nejak jinak.. protoze by se mi nejlepe takto uchovaly, ale ted nevim zda to je pro... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 10.1.2011
tak tento prispevek je asi nejvice pravdivy... v sezone to tu opravdu zije vsim --- tak ja si ted zkousela klicivost tykve... no vyklicilo, tak muzu pouzit seminka... a to co alespon vylezlo zkusim udrzet.. tak jsem zvedava jak si to povede..
Had na zahradě, 9.1.2011
tak ja jsem ale jineho nazoru.,. no ja mela skrabanec na prstu od zubu..a muzu ric, ze prst byl otekly a modry..ale na druhy den mi klesnul otok a barevne jeste byl poznat.. a od te doby se take desim, kdyz uvidim jen na komunikaci nekolik domu od... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 9.1.2011
tak ja zase jen dosypala ptackum zrnicka... a dneska jsem opravdu si jen uzivala slunicka.. a zelene travy na zahrade,, ale bahno bylo...
Kdy zasadit pozdě doručené stromky, 9.1.2011
nevim co raddi ostatni, ale ja to mela take tak.. ja to zasadila pri prvni obleve.. protoze to melo pak jeste dost vody a na jaro se hezky ujal - jako by na podzim.. ale pockejte na vice odpovedi.. mozna budou odlisne..
Begonie ze semen, 8.1.2011
ja to loni zkusila... vylezlo 5 sazenicek.. ale bylo to tak slabe, ze padly.. tak jsem tu moznost nemela je dopestovat.. ale dokazala jsem alespon to ze jsem videla 2cm begonii ze seminka
Je možné přezimovat letničky?, 5.1.2011
ahoj.. mam umyslu koupit seminka Petunie F1, ale nevim zda mi pokvete stejne, kdyz ji namnozim rizkovanim...... jako kdyz seberu seminka z okvetlych F1, tak mi stejne kvest pry nebudou... to chapu, ze vlastnosti nebudou puvodni... ale me zajimaji F1... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 5.1.2011
Je! to me nikdy nenapadlo o snehu ve skleniku. teda clovek se tu vzdy dozvi neco noveho, co neslysel- no dneska je pekne venku a tak pujdu na kontrolu sadu... doufam, ze ty zviratka na pohled krasne mi nenajdou moznost jak mi ohlodat stromecky...
Papriky na rok 2011, 4.1.2011 Obsahuje fotku
no papriku na novou sezonu mam, nedavno jsem ji nasla v pokoji kde si pripravuji sazenice... dcerka mi tam jednu sazenici zastrcila a pry ji zalevala...  tak nastesti prezila ale je malinka a bez meho stitku.. tak ted nevim nazev..vim, ze mela... celý příspěvek >
Nová sezóna na zahradě, 4.1.2011
tak ja hlasim, ze mi uz klici rajcatka.. Pavlina si letos vyrazila jako prvni
Papriky na rok 2011, 4.1.2011
no tak nevim jak mam spravne nazvat Hodonínskou sladkou... ta take neni spatna--- kazdy ji i susi na koreni...
Rajčata vzhůru nohama, 3.1.2011
no ja se priklanim k nazoru, ze je to spise kuriozita na nevsedni den.. pamatuji si jako dite serial adamsova rodina, ta strihala ruze do vazy a jeste je tam strcila vzhuru nohama... ale ted jinak.. i seminka kdyz vysevam a vyklicimi treba vsechny... celý příspěvek >
Papriky na rok 2011, 3.1.2011
no nevim zda mate na mysli papriky velke nebo staci jen jakekoliv... protoze co vysevam kazdy rok, tak to je koral,... jsou pekne male kulate pludky--
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika