Příspěvky uživatele - 97.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci a msice, 28.4.2010
Take lze koupit igelitové pásy natřené lepidlem. Musí se upevnit na kmen tak těsně, ak, aby mravenci nelezli pod nimi. Též vydrží do podzimu. Beruna
Malinoostružina, 18.4.2010
Mám odrůdu Taybery, plody mi dorůstají do velikosti kolem 3cm. Za plné plodnosti bych je ohla fotit do katalogu, vypadají skvěle. Na chuť už tak úžasné zdaleka nejsou. Plody musí plně vyzrát, aby byly jedlé, přičemž jich část stihne chytit plíseň a... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev, 14.4.2010
V loňském roce jsem měla stejný nápad a nechala jsem si jednu rostlinu tykve fíkolisté nenaroubovanou. Vyrostla obrovská "Adéla", zabrala spoustu místa... a plod žádný. Proč neplodila nevím. Beruna
Plastová jezírka, 9.4.2010
Děkuji za radu, ale ja tam mám stála vodu a daří se jen travám..Za teplého počasí se tam tvoří řasy i když máme vodotrys.Ale není asi tak silný, aby se voda čeřila až tam.
Jak se, prosím, jmenují tyto rostliny?, 8.4.2010
Myslím, že č. 2 a 12 je popenec. Rozemnete-li ho v prstech, ucítíte kořenitou vůni - vhodné do velikonoční nádivky. Beruna
Plastová jezírka, 7.4.2010
Přeji pěkný dem, mám plastové jezírko 250l s mělkým okrajen a nevím co do něho dát.Prosím poradˇte.zatím jsem tam dala malé oblázky.ale přes léto se tam tvoří řasa.Je jako zelený hlen. Předem děkuji za radu, a všem přeji radost z vodní hladíny.... celý příspěvek >
Do jaké hloubky vložit vodní hyacint v plastovém jezírku, 7.4.2010
Dobrý den, prosím o radu, do jaké hloubky plastového jezírka mám položit vodní hyacint, aby dobře prospíval a kvetl. Děkuji.
Rašelinové kořenáčky, 3.2.2010
Zdravím všechny zahradníky. Neodolala jsem pokušení a zakoupila si rašelinové kořenáčky. Podělte se prosím o zkušenosti s jejich použitím. Nerozpadnou se dříve, než přide čas sazeničky přemístit do pařeniště či ven? Na co se vám osvědčily více - na... celý příspěvek >
Smradlavá rostlina, 1.2.2010
Tak to bude nejspíš merlík smrdutý. Na stránce botany.cz píší,  že je u nás ohrožený... Snad všechny merlíky a lebedy vytváří velké množství semen, která si udržují klíčivost po dlouhou dobu. Takže nenechat vysemenit... a při výběru... celý příspěvek >
Neznámé rostliny z Itálie, 24.1.2010 Obsahuje fotku
Z letní dovolené v Itálii jsem si přivezla kousky větviček dvou rostlin, ze kterých jsou v současné době malé sazeničky.  Jenže nevím co to vlastně mám a tím pádem ani kam naplánovat umístění. Poradíte někdo? Beruna
Jak na kuny, 8.11.2009
Prý funguje ho... od lva - takže navštívit ZOO. Kuny prý vzteky řvou 2 dny a pak si najdou jiné bydlení. Věra
Termin sklizeni mrkve, 28.10.2009
V loňském roce jsem měla "sklizenou" mrkev zahrabanou v záhoně a přikrytou nějakou gumovou podlážkou (asi z auta). Chodila jsem pro ní ještě v prosinci do tohohle krechtu a vyhrabávala ji z pod sněhu. Byla krásně šťavnatá a rozhodně méně... celý příspěvek >
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 19.10.2009
Teď k ní dejte pár kýblů vody a možná by neuškodilo přikrýt ji papírovým pytlem naraženým na tyč vyšší nežje stromek. Věra
Roubování okurek, 19.10.2009
Samozřejmě, že to lze. Chce to ale umět, nebo nastudovat a zkoušet. Věra
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 22.9.2009 Obsahuje fotku
Přidávám také jeden obrázek, dokud je co fotit. Beruna
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika