Příspěvky uživatele - 198.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
čerpadlo do sudu, 1.7.2008
Pokud si někdo umí vyrobit průchodky do sudu, vodu propojit, vyvýšit sudy tak mu tiše závidím. Já to neumím, protože jsem jenom ženská a nevím o nikom z blízkého okolí kdo by mě takovou blbost přišel udělat. Firmy se maličkostmi nezabývají a chlapi v... celý příspěvek >
čerpadlo do sudu, 1.7.2008
Neuvažuji o tom, že bych použila postřikovač, páč na listech vodu nechci, takže na napouštění do konví to snad bude postačující.Díky všem za rady.
čerpadlo do sudu, 30.6.2008
chtěla bych si pořídit čerpadlo do sudu Al-ko asi za 1300,-Kč. Chtěla bych tím zalévat vodu, kterou ze studny napouštím do sudů aby se prohřála a pak konvou zalévám. Už mám ale vytahané ruce, tak jsem si říkala že by to nemuselo být špatné, pouštět... celý příspěvek >
povinnosti vlastníků pozemků, 24.6.2008
Soused mě na zeď od garáže vysadil popínavý trubač. Ten už dnes přerostl garáž a dere se na střechu. Na jeho zeď jsem nesměla vysadit nikdy nic i když jeho zeď je v hrozném stavu. Moje je má nádherný brizolit, nikde nic oloupaného a přesto mě ji... celý příspěvek >
Al-ko travní fréza,která provzdušňuje, 23.6.2008
Já jsem měla drátky součástí frézy a jak jsem už možná psala - velkou zahradu s ovoc.stromy pouze na jaře drátkuji. Tím nahradím ruční vyhrabování suché trávy a mechu. Tam kde se snažím mít trávník trošku hezčí, tam nožem prořezávám na jaře a na... celý příspěvek >
Al-ko travní fréza,která provzdušňuje, 23.6.2008
Mám tu stejnou, jenom ji tehdy nabízeli ve žluté barvě. Koš byl ale součástí frézy.
Al-ko travní fréza,která provzdušňuje, 23.6.2008
Ještě ke sběracímu koši. Někdo nechává to co vyhrabe na zemi a pak to posbírá sekačkou. Já sbírám do koše a je fakt, že ten koš toho moc nepobere, je hned plný a často musím vysypávat. Mám při ruce velký igelitový pytel a sypu do něj a pak šupem... celý příspěvek >
Al-ko travní fréza,která provzdušňuje, 23.6.2008
Mám ji už druhým rokem a pochvaluji si ji. Ocenila jsem vyhrabovací drátky. S nimi projiždím zahradu na jaře kde zase až tak moc na trávník nedbám. Vyhrabou mech, posbírají listí a vyčešou tráv, hodně šetří ruce. .  V okolí domu pak... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 23.6.2008
Díky všem za cenné rady. Startování už jsem zvládla, ještě musím vychytat ty otáčky, faktem je, že na volnoběh obseču kolem "nej" stromy, abych je nedejbože nechytla a tam kde si dám pozor méně, tam to lítá se vším! Chodím kolem... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna?, 19.6.2008
A kupte mu ji s pojezdem!!! I když je to rovina, pojezd ocení, hlavně když se koš naplní, přece jenom to šetří ruce. Někdo má názor že je to zbytečné, taky jsem se váhala, ale teď jsem ráda že má sekačka pojezd i když má na zahradě hodně překážek.
Rotační sekačka Husqvarna nebo Al-ko?, 19.6.2008
když zabrousíte do diskuse která se jmenuje zahradní mechanizace, dočtete se tam spoustu informací o sekačkách. Já jsem před měsícem kupovala sekačku a rozhodovala jsem se mezi Hondou a Vikingem. Vyhrál Viking a jsem max. spokojená. Husqvarna mě... celý příspěvek >
Pojezdová sekačka Green Jet z OBI, 19.6.2008
neznámá značka, nekoupil bych!
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 18.6.2008
ouha! Děkuji za rady, kterých si velmi cením. To je přesně to co jsem nevěděla! Díky moc, pokusím se najít nějakou cestu a neměnit příliš plyn. Díky, Díky,Díky!
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 18.6.2008
Tak nikdio neporadí na kolik otáček to nechat sekat? Když ono to seká i na volnoběh. Jen nevím kolik jestli to to držeta na maximum nebo přidávat a ubírat "plyn"??
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 17.6.2008
A ještě jeden dotaz bych měla - jak je to s poměrem beníz x olej. Nějak jsem prodejce nepochopila, takže kolik dávate oleje na kolik benzinu? Děkuji za odpověď. Jana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika