Příspěvky uživatele - 22.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
půda ve skleníku, 28.8.2008
...a já bych nebyl tak striktní ani v každoročním vyvážení zeminy, byť budete pěstovat stále totéž. Ono řada věcí by se měla dělat a nedělá se a taky to jde. Určitě nebudete chtít lámat pěstitelské rekordy a příjde-li plíseň, mšice či co podobného,... celý příspěvek >
rozmnožování pelargonií, 26.8.2008
Já myslím, že není důvod si myslet, že vám pelargonie zakoření v jiffy rychleji než v čemkoli jiném. Vše potřebuje svůj čas. Snad by se dalo mluvit o úspěšnosti zakořeňování a tady se nabízejí hned tři důvody, které jsou proti jiffy. JIffy, aby... celý příspěvek >
měď ve vodě obecně (?), 4.8.2008
Já bych se té škodlivosti "kontaktu s mědi" na lidský organismus také moc nebál. To bychom totiž měli ve světě další prvenství. Nejvíc lidí s výpadky paměti na počet obyvatel, páč v pití piva to prvenství už máme.
v jakém stadiu máte melouny?, 4.8.2008
Než dáte na rady z bobkových listů,  přečtěte si třeba praktické zkušenosti na www.zahrada.cz/forum/plodova-zelenina/rekordni-uroda-melou-3550/ pokud jste tak neučinila.
Co je to za škůdce? (foto), 1.8.2008
Jsou to skutečně zbytky po svlékání mšic. Nevím zda všechny druhy či pohlaví, ale některé procházejí tímto vývojovým stadiem.
Co je to za škůdce? (foto), 1.8.2008
V tomhle vedru se prostě i mšice svlékají.
renovace trávníku, 31.7.2008
Tak třeba tady. A nenamlouvejte si, že se tady někdo snaží něco naznačit. Vyplývá to z vašich reakcí.
pěstování orchidejí, 24.7.2008
To mramorování je právě typické pro řádění třásněnky a taky jste neuvedla, zda ty kapičky jsou bezbarvé, či je jim vlastní nějaká barva. Pokud jsou tmavé, je to třásněnka, pokud bez barvy nic mne nenapadá.A nedejte na své vlastní oči. Třásněnka je... celý příspěvek >
orchidei Phalaeno, 24.7.2008
Červci - je jich plný internet.
malé bulvy celeru, 24.7.2008
Jen malý dovětek. Zpřetrhání kořínků se dělá právě v tomto období. Vyzkoušejte.
malé bulvy celeru, 24.7.2008
Připojím ještě "svůj" názor k velikosti celeru. Souhlasím, nutná je zálivka i hnojení. S otrháváním spodních listů se nemohu ztotožnit v této souvislosti a co se týká odhrabávání ano, ale nutné je, zpřetrhat boční kořínky tak, aby kořenový... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 23.7.2008
Mohlo by se jednat o třásněnku.
pěstování orchidejí, 23.7.2008
Dle různých odborníků, nejsou prodávané substráty pro orchideje příliš vhodné, jelikož jsou velmi jemnozrné a tím zadržují velké množství vody. Nejlepší je substrát s velkým podílem borové, dubové či dokonce piniové kůry. Moje otázka je, jde vůbec... celý příspěvek >
řízkování rybízu bylinnými řízky , 18.7.2008
Já to nevím, spíš bych vsadil na hřížení.
Zalamování květenství česneku?, 10.7.2008
Teď už to opravdu moc význam nemá, ale pokud si plánujete mít ho v zemi ještě tak 14 dní, udělal bych to.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika