Příspěvky uživatele - 15.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodové jablko, 31.10.2008
zdravim, na slovensku znají starší zahradkáři odrůdu ´Jahodku´ (nad "o" je stříška) je to malé červené jablíčko s načervenalou dužninou pod slupkou; voňavé, sladké. Naočkoval jsem si v srpnu asi 4 očka tak doufám že to proroste... celý příspěvek >
Série Top, 2.10.2008
Nikdo nic? Eště vám neplodily? Já vím, jsou to novinky, ale to se nikdo nenajde?
Vaše Top ten odrůdy hrušní - Konference, 2.10.2008
není to manon?
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 29.8.2007
mohu jen srovnávat. Sametku jsem chytla u rodičů na zahradě. Zde se pravidelně seká tráva a zahrada je velice upravená. Fakt, v širokém dalekém okolí není vodní zdroj, žádný potok, jezírko, nádržka, nic, jen pole a pole . U sebe o 100km dál mám také... celý příspěvek >
Růže - kroucení listů, 9.5.2006
Škvor se živí mšicemi. Takže přeji úspěšný boj s mšicí, když zlikvidujete svého pomocníka. Chemie vše nevyřeší, v případě menšího množství škůdců se vůbec nemusí používat. Jak používáte vy pastičky na škvory, tak já zase dělám totéž, ale aby se tak... celý příspěvek >
pryskyřník-jak sázet?, 27.4.2006
mám stále problém jak vysadit hlízky pryskyřníků velkokvětých japonských. Každý říká něco jiného a fakt je, že mi ještě žádný nevzešel. Má se tedy sázet těmi malinkatými hlízkami jako u jiřin dolů, nebo se dolů musí dostat tupý konec nad všemi... celý příspěvek >
jedlé kaštany, 11.4.2006
kaštan jsem koupila v zelenině, zasadila jsem ho do země a vyrostl mi z něho krásný stromek. Dnes je mu 5 let a loni byl obalen plody. Místo je dokonce polostinné a v mrazovém dolíku, přesto se mu daří skvěle. nebojte se toho
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika