Příspěvky uživatele - srcmaly

Travni smes na sluna mista, 24.3.2015
Dobry den Tak jsem zvolil postup.Hlínu (5 koleček)jsem promíchal s trávním substrátem a přidal křemičitý písek.(vše jsem promíchal zvlášt na ploše... později rozvozím kolečkama) Konečné množství kolem 800l.půlku zapravím do půdy,(plus Agro... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 20.3.2015
Určite nebude problém promíchat substrát s hlinou a ješte k tomu kremič.pisek .Není kam spěchat.stále mám dost času na výsev.. Sekačku vezmu  menší,průbežně se zatím poohlížím po naké,která bude top za dobrou cenu. Zatim díky... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 20.3.2015 Obsahuje fotku
Včera jak jsem tu počítal křem.písek tak mě to ráno nedalo a šel jsem na zahradu s metrem a přemeřil znovu plochu kde míním sázet travní osivo. Sekl jsem se pořadně místo 60m/2 je to na konec jen 20m/2(chybu jsem udel v tom že jsem počítal minulí rok... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 19.3.2015
Tak chtel bych tam dát aspon 2.5kg osiva beru vic proto že bych chtel ten zbytek použít před domek, tam bych založil taky noví travnik.To necham až na podzim.A nechci platit poštovne dvakrát.Práce na zahrade mám celkem dost..(Dorezat kachle a... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 19.3.2015
Tak půda je letos pripravena.tak že jsem daval křemicití pisek, plus dolomitický vápencem (granule) a vše poril.(čekám az trošku sende)Pak zarovnám terén a uvalcuju.(procentni spát at se netvoří mokrá místa)Travníkové osivo VV3/2 4kg (3,5kg) budu... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 19.3.2015
Tak s posečenou trávou nemíním delat nic jineho než ji dát do popelnice.Ale je dobre vedet že neni vhodna diky za nazor.K tomu prípravku :  Složení směsi pouze z tenkolistých kostřav červených a kostřavy drsnolisté umožňuje aplikovat na porost... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 18.3.2015
Dobry den MartineS Rád se na váš travník podivám jak pak se mu daří.Pár fotek sem mužete klidne dát.Vaše směs VV 13/4 je taky hodne zastoupená převážně z Kostřav červené.Vaše rady na tom to foru mam taky dobře nastudované.Hodne jsem se začal... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 17.3.2015
Tak závlaha na léto opravdu nebude problém stačí dokoupit třeba Zavlažovač Gardena, impulsní, kruhový a sektorový se sáňkami Premium než me to stou hadicí třeba přestane bavit.(Do toho začátku v pohode zvládám... ruce nemam od zdvihání piva) a s... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 17.3.2015
Tak zavlaha bude ruční jde o 60m2 tak v tom nevydím problem.Chodit se po ni bude jen při sekani všude jsou schudné cesty po zamkove.Problem vidím maximálně u psa (fenka).Cely den mě tam svíti sluníčko až po šesté hodine odpolední zastíní stín domku.V... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 1.3.2015
Které osivo je nejlepší na sluné prostředi.Zatím co jsem se dočetl na internetu tak jsou tři druhi co me zaujali.Máte zkušenosti s produktem níže.Rád bych vědel vaše názory.Třeba i které smesi semen jste zasadili sami na zahradě.Docela me zaujala... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika