Příspěvky uživatele - Marie 60

Identifikace květiny, 29.8.2012
Děkuji moc za vaše odpovědi! Ještě mám dotaz k tomu olověnci, mám jej na zimu zkrátit nebo nechat tak jak je rozrostlý?Děkuji!
Identifikace květiny, 26.8.2012 Obsahuje fotku
Ještě mám jednu mně neznámou květinu, prosím taky o její název.Dostala jsem ji na podzim, letos se krásně rozrostla a hojně kvete.Děkuji!
Identifikace květiny, 26.8.2012 Obsahuje fotku
Prosím, identifikujte tuto letničku.Koupila jsem malou rostlinku v Polsku, rychle se rozrůstá, jen se mi zdá, že málo kvete.Květy odpoledne se zavírají, ale nemájí vliv na slunce i když je pod mrakem, tak kvete.V pozdějším odpoledni i když na ni... celý příspěvek >
Co se stalo s trávníkem?, 15.7.2012
Těžko říct v jakém poměru, záleží kolik těch slepičinců se močí.Dávala jsem toho rozmočeného v kýblu,2odměrky z prášku na praní, na 10l-konev vody.Bylo to dost náročné na zalévaní konví, tak manžel podruhé, když jsme hnojili, nalil asi čtvrť kýblu... celý příspěvek >
Žloutnutí plodů okurek, 15.7.2012
Mám jednu rostlinu okurky a jednu cuketu a ten sám problém u obou.Okurka se už vzpamatovává a konečně udržela plod, který zítra utrhnu a je jich tam už víc.U cukety to přetrvává.Chce to asi vydržet a snad se dočkáme.
Jak pěstovat hyacinty?, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, potkalo mě na zahrádce pod mateřídouškou velké překvapení-rozkvetlý hyacint.Hned jsem jej vyfotila, ať to taky vidíte.Je to neuvěřitelné, při tak vysokých teplotách, jaké teď byly.Je to sice takový chudáček, ale v červenci kvetoucí, věřili... celý příspěvek >
Co se stalo s trávníkem?, 14.7.2012
Nevím, co to může být na vašem trávníku.Nebyla jsem taky spokojená s tím mým, místy se tvořily žluté útvary.Zkusila jsem ho polít zředěnýma kuřincama, namočenýma delší dobu v kýblu.Trávník je teď krásně sytě zelený, žluté kola jsou pryč.
Bylinka nebo plevel?, 14.7.2012
Jsem ráda, že jste připojila fotku saturejky, asi to bude ono, drobná kvítka jsou stejná, jak na té moji, jen rostlinka vaše je hustá, moje je řídká, volná.Může to být tím, že ta moje je víc ve stínu, tak vzdálenost lístků na lodyze bude... celý příspěvek >
Bylinka nebo plevel?, 13.7.2012
Já teda na vás dám, doufám,že tato bylina nebude poživatelná jen jednou! Děkuji!Marie
Bylinka nebo plevel?, 13.7.2012
Jste si tím jistí, že to je saturejka?Můžu ji teda použít do jídla, nestane se nic?Byla by ráda, kdyby to byla, opravdu je hodně aromatická a je škoda, že ji nevyužívám, když mi vyrostla na zahrádce.Je to malý keříček, vysoký asi 25cm.Ještě počkám na... celý příspěvek >
Bylinka nebo plevel?, 13.7.2012 Obsahuje fotku
Ještě posílám další fotku.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika