Příspěvky uživatele - 80.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
krysy a podobna havet, 3.9.2008
problem je v tom, ze pes na tu zahradu nema pristup. Driv se mi to nestavalo, az ted posledni dva roky. Ale je to fakt des.
krysy a podobna havet, 2.9.2008
tak podkani, ja v tom velky rozdil nevidim
krysy a podobna havet, 2.9.2008
Mam doma okrasnou zahradu, ale krysy (aspon si myslim, ze oni) mi okusuji, kde co. tuje, veskere stromky a keriky. Nevite, jak se jich dlouhodobe zbavit? Jed je dobry, ale jen na chvili, piskaci odpuzovac pouzit nemuzu, protoze mam na zahrade voliery... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 24.7.2008
Kapičky jsou čiré a sladké, medově lepkavé. Vyzbrojím se lupou a brýlemi a jdu pátrat. Ale jestli jsou ty potvory tak mrňavé, tak asi nemám šanci. Myslíte, že kytičce by preventivní postřik neuškodil ani v době kvetení? Samozřejmě ji nebudu stříkat... celý příspěvek >
pěstování orchidejí, 24.7.2008
Děkuji za odpovědi. Je zajímavé, že ty kapičky jsou jen po obvodu listů. A co to mramorování na listech, to je normální? Hledala jsem nějakého parazitujícího návštěvníka, ale nic nevidím. Zkusím rosit a o něco méně zalévat.
Co vlastně pěstuji?, 24.7.2008
Řekla bych, že to kalanchoe je, je dost přerostlá, ale list i květ odpovídá.
pěstování orchidejí, 23.7.2008
Zdravím a chtěla bych se poradit. Mám orchidejku Phalaneopsis od Vánoc. Po odkvětu celý stvol uschl, ale taď už kvete podruhé. Trápí mě ale, že její listy jsou jakoby mramorované a zespodu poseté lepkavými kapičkami. Asi je něčím napadená. Věděl by... celý příspěvek >
Jak odehnat holuby ze střechy?, 4.5.2008
myslel jsem takovou tu fotbalovou syrenu. Je to stlaceny vzduch. Kdyz to zmacknete, tak to udela peknej randal.
Jak odehnat holuby ze střechy?, 22.4.2008
ja mam vyzkousenou fotbalovou sirenu. takovou tu ve spreji.
Co teď s vistárií, 10.2.2008
Přesadit, má být orientována na jihovýchod, rovněž je dobré jí zastřihnout  výhon nad očkem, ale pak je možné že vykvete až za rok. Je pravdou, že obvykle vykvetá až sedmým rokem i když se uvádí dva až tři - proto radím trpělivost, stojí to za... celý příspěvek >
Jarní výsadba vřesu, 10.2.2008
ahoj, nevím od kud jste, takže moje rada vám možná nebude nic platná,ale moje vřesoviště vzniklo díky zahradnictví v Přerově n/Labem u Prahy, také mám pár kousků z baumaxu, když byl výprodej, jde mi moc dobře, hodně štěstí
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika