Příspěvky uživatele - 86.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Libštátská dalmatinka, 14.1.2023
Ld pěstuji v Podkrkonoší 370 m.n.m. Zralost bývá od 13.8. do 30.8. Konzumovat ji lze ještě nedozrálou, protože je již dostatečně sladká. V tomto případě má jinou chuť. Jirka
Libštátská dalmatinka, 13.1.2023
Šarku jsem na ni za ta léta neviděl. Ani náznak. Ld je až moc křehká a luxusní. K tomu pak přísluší špatné vlastnosti. Praskají při padání přezralých plodů. Praskají v deštivém počasí, je napadána hmyzem. Mívám problémy i se sousedama, když někdo... celý příspěvek >
Libštátská dalmatinka, 13.1.2023
Řekl bych, podobně kyselá slupka jako u Malvazinky. Pěstoval ji již můj táta. Protože již název Dalmatinka existuje, tak jsem ji nazval Libštátská dalmatinka. Možná pochází z oblasti Dalmácie, či blízkého okolí.
Libštátská dalmatinka, 13.1.2023 Obsahuje fotku
Hlásím se k tomuto příspěvku. Byl jsem přihlášený, ale systém mě odhlásil. Dám sem pár fotek.
Libštátská dalmatinka, 12.1.2023
Ahoj sadaři. Tak jsem konzultoval s prof. Krškou z Holovous moji Libštátskou dalmatinku. Výsledek. Není to žádná známá evidovaná slivoň. Letos se mi odvděčila krásnými a chutnými plody. Libštátská dalmatinka /Ld./ Není vhodná pro velkosady. Je... celý příspěvek >
MF 70, 9.6.2021
Měníte často svíčku u MF70? Možná mám řešení! Ozvěte se mi. Zatím poradím. Pak jestli to bude ono, tak zveřejním pro všechny!
Sršni na hrušce, 11.9.2020
Jó sršni, ti vědí co je dobrého. Poznal jsem to na svých Dalmatinkách. Slívy nejdou zabalit. Při posledním sbírání mne napadla sršeň. Lezla mne po límci pak po krku a do vlasů. Tam jsem ji zamáčknul. Byl to největší sršní útok za celý můj život.
Uskladnění vajec, 7.9.2020
host - xxx.xxx.238.244 otcová vejce neexistují. Jinak gratuluji k úvaze, a k hledání. Vejce dubnová i vejce matková bývají ve volných chovech kvalitnější. V těchto dobách mají slepice velký výběr volné krmi.
Žluté skvrny na citrusu, 1.7.2020
Citrus mám na okně k jihu, hnojím hnojivem na citrusy a železo jsem přidal ve formě zelené skalice. Mám takový dojem, že tato odrůda mandarinky je k tomuto citlivá. Když listy opadají a já ji přesadím, tak dva roky je klid.
Listy okurek vadnou, 15.6.2020
Tak zatím okurky rostou jako z vody, nic jsem s nimi nedělal. Jen jsem jednu odstranil. Ta měla od začátku gumové i děložní lístky. Ještě se mi nestalo, že půlka listu byla krásně tuhá a půlka jako hadr.
Listy okurek vadnou, 9.6.2020 Obsahuje fotku
Dnes jsem našel zvadlé konce listů u hadovek. Není zvadlá celá rostlina zatím jsou postiženy jen některé listy. Je to začátek nějaké plísně či houby?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika