Příspěvky uživatele - 248.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bessera elegans, 12.5.2008
Já ji jako pokojovku pěstuju... Jana
Bessera elegans, 12.5.2008
Tak už je to druhý měsíc... a pořád nic, ani lísteček.Jana
nerostou, 10.5.2008
Ještě dodatek, opravdu je na nějaké převisy dostatek času, to není otázka 3 týdnů. Přeju hezký den a hlavně trpělivost. Jana
nerostou, 10.5.2008
Nevím jestli to bude dobrá rada, určitě se ozve někdo "znalejší".Každá květina /jakákoliv/ potřebuje čas k zakořenění, adaptaci.Takže nesrovnávejte s katalogama... to je o počítačích a jak já říkám o "iluzích". S hnojením si... celý příspěvek >
Trumpetky, 7.5.2008
Jo jo, na to jsem úplně zapomněla.
Trumpetky, 7.5.2008
Dobrý den Moniko, Datura=Durman, takže jsem se i trefila.Mám doma jen 2,takže nejsem na jejich pěstování přeborník.Když to hodíte do Google nebo projedete toto diskusní forum, dostanete určitě odpověď na vše.Já je pěstuji v květináči, v létě venku, v... celý příspěvek >
Trumpetky, 7.5.2008
Taky mě to zajímá.Jediný na co jsem při "guglování"přišla, je fotka na www.drozdi-foti.prodám-chalupu.cz.,což je podle mě nepravděpodobné.Jde nejspíš o místní(krajové) pojmenování.S názvem "trumpetky" mě napadá snad jen durman,... celý příspěvek >
oleander - vadnutie kvetov, 3.5.2008
Děkuju za radu, zkusím to. Můžu použít Dithane?Ten mám totiž namícháný pro změnu na amarylisy a červ.spálu.Jinak včera parádní oleandr a dnes o kousek vedle super hořc.stromek.Tak na ten jsem levá..."-)
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 2.5.2008
Jejda Jitko, já to neberu jako nějakou při, jen se mi to tím porovnáváním nezdá a tak hledám a hledám... Hezký večer Jana
oleander - vadnutie kvetov, 2.5.2008
Tak můžu říct jediné, je nádherný.Já mám taky několik oleandrů, barviček,udržuju menší vzrůst, jinak bych se mohla s těma mýma "všema" kytkama z baráku vystěhovat.Teda spíše bych byla vystěhována...rodinou.Vím, že se tady řeší vadnutí... celý příspěvek >
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 2.5.2008
Podoba tu je, ale Bidens opravdu ne. Stačí si ty dvě kytky hodit vedle sebe, což dělám od včerejška...:-) Neodpovídá květem, Bidens 5 okvětních lístků, listy strukturou sice podobné, ale velice jemné.Mám ho doma v zahrádce, je samosemenící.Trošku... celý příspěvek >
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 1.5.2008
A to jsem dnes prolezla všechny moje chytré knížky a potrápila net... a nic.Jana
Olověnec Plumbago au, 1.5.2008
Evo přeju ať se daří a ať těší, ona je to opravdu krásná kytička. Jana
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 1.5.2008
Fialová Osteospermum ano, žlutá Bidens ne. Sama nevím. Spíš mě to připomíná mochnu..:-) Určitě se tu najde někdo, kdo bude vědět.Jana
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika