Příspěvky uživatele - 137.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
snížení PH v půdě před zasetím nového trávníku, 12.5.2008
Tedy já bych řekla:  Šťastný to zahrádkář, mající alkalickou reakci v půdě. Pokud nechcete pěstovat azalky a rododendrony, radujte se. Nebude mech, může být protěž či hořec v alpiniu Trávník naroste vždy, může být zajímavější. F.T.
Jak na hryzce?, 12.5.2008
Kombinuji vydýmení chodbiček Kronexem v kombinaci s pouťovým větrníčkem. Nevím jestli větrník pomáhá, ale vypadá to hezky... Zajímalo by mne, za jak dlouho dojjde po Kronexu k návratu starousedlíků hryzců, 1 dýmovnice prý vyčistí jen 1metr... celý příspěvek >
jak na hlodavce a na krtky, 12.5.2008
též lidské vlasy (nebarvené) krtci nesnášejí... F.T.
Jak se zbavit mechu, 12.5.2008
Také si myslím, seču srpem a jsem ráda, že je trávník řidší - méně dřiny. A je pěkný i s mechem. F.T.
Jak se zbavit mechu, 12.5.2008
To může být, on je D.V. totiž narůžovělý. Čistý CaCO3 by byl bílý. Možná, že mech v trávníku nerad hořčík. F.T.
Jak se zbavit mechu, 12.5.2008
Vápenec je obecně uhličitan vápenatý, CaCO3, alkalická to sloučenina v přírodě se vyskytující. Krápníky mohou být (s příměsemi) z vápence. Dolomitický je přívlastek dle mého prodejců, protože Dolomity jsou známý pěkný vápencový útvar. Vápenec by se... celý příspěvek >
Moderní trávník a la rozkvetlá louka, 12.5.2008
Znáte?    To je docela zajímavý nápad, prodává se i taková směs osiva. Já mám malinký trávnk, ve kterém likviduji po léta pampelišky - a ejhle, co mám sedmikrásek (i v záhonech, už je nepovažuji za plevel). Uprostřed trávníku na místš... celý příspěvek >
Bessera elegans, 12.5.2008
Bessera elegans je amarylkovitá, původem z Mexika. Bude asi dost cimprlich: Cibuli likviduje buď přelití nebo nevhodná málo propustná půda. Jestli to není vůbec spíš teplomilná pokojovka, noční skoromrazy jí asi brzdí... F.T.
obarvení mulčovací kůry, 12.5.2008
...Na obarvený kámen posadit trpaslíka, chrlící žabičku nebo jelínka, barevné, samozřejmě... a raději větší kusy. M.B.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika