Moderní trávník a la rozkvetlá louka



host - 137.37 (?) 
12.5.2008 10:58, zobrazeno: 5573x

Znáte?    To je docela zajímavý nápad, prodává se i taková směs osiva. Já mám malinký trávnk, ve kterém likviduji po léta pampelišky - a ejhle, co mám sedmikrásek (i v záhonech, už je nepovažuji za plevel). Uprostřed trávníku na místš krokusů jsou veliké trsy kopretin, taktéž je nechám až do květu. Na anglický trávních aby se člověk bál upustit drobeček... čím přirozenější tím lepší... některé druhy bodláků začínají být chráněné, a tak také jeden poatruji a nechám kvést...

F.T.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 44.15 (?), 12.5.2008 11:25
Hlásím se jako příznivce rozkvetlé louky plné života a proměnlivé nádhery.Mám cca 1,5Ha.Krásný den přeje Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika