Příspěvky uživatele - 142.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hubená pažitka, 12.7.2017
A čím přihnojit prosím? Mám tu hoštické slepičince a Kristalon plod a květ. Nebo raději něčím jiným? Zalévám dost a to okopání také zkusím.
Hubená pažitka, 12.7.2017
Dobrý den, moje pažitka je tenká a tvrdá a vidím, že sousedka i příbuzní ji mají mnohem širší a měkčí, také lépe chutná než ta moje. Co mám udělat, aby ta moje byla také kvalitnější? Loni jsem ji zasadila jako několik svazků z různých obchodů, ale... celý příspěvek >
Barva hortenzie, 1.7.2017
Jsem trochu zaražená z nové hortenzie. Na podzim jsem zasadila malou rostlinku, je to latnatá a má kvést růžově. Teď už má květy, ale jsou bílé a i ten tvar je spíš taková střapatá koule. Je to takhle normální a mám počkat nebo mi prodali něco... celý příspěvek >
Nová meruňka, 19.5.2017
Právě oplakáváme naši meruňku, dostala mrtvici... Ráda bych místo ní zasadila novou. poradíte mi prosím jakou odrůdu? Bydlíme na jižní Moravě, 230 nm, bude na svahu obráceném k jihu. Má nějaký vliv na odolávání mrtvici jestli plodí brzo nebo... celý příspěvek >
Bohyška pod smrky, 8.5.2017
Tak to je škoda. Myslela jsem, že by jim ten stín vyhovoval. Co bych mezi ty smrky tak mohla dát? Nějaké keře?
Kvetoucí rajčata, 8.5.2017
Děkui 
Kvetoucí rajčata, 8.5.2017
Dobrý den, mám doma v květináčích balkonové rajčata a plánovala jsem je dát ve čt ven na balkon. Do čt tu totiž předpovídají v noci 5 st, tak aby se jim něco nestalo. Včera jsem ale zjistila, že všechny kvetou. Co teď? Mám je nechat dále do čt... celý příspěvek >
Bohyška pod smrky, 7.5.2017
Myslíte, že bohyška poroste pod smrky? Je to jen řada smrků kolem plotu a jsou asi tak metr od země holé. Rády bych to mezi nimi něčím zaplnila, nemusí to být zrovna bohyšky. Co byste tam dali?   Jája
Bílá trvalka, 7.5.2017
Můžete mi prosím poradit, ráda bych měla trvalku, kvetoucí v létě bíle, vysokou do 30 cm. Odpoledne již bude ve stínu.
Kvalitní postřikovač, 16.4.2017
Můžete mi prosím poradit, jaký si mám koupit postřikovač? Potřebuji na 5 l. Loni jsem koupila Hecht za 500,-   ale nevím, nejak se mi nezdá. Když do napumpuji tak tlak hodně rychle klesne a pumpuji znovu. Napumpovat se dá jenom na 40 a za 3... celý příspěvek >
Je ten kompost správně vyrobený?, 16.4.2017
Tak to by se to asi mělo předělat. To s tím smradem mě vůbec nenapadlo. Budu na to muset přibrat manžela, ten tedy bude mít radost 
Tráva s Bofixem na kompost?, 16.4.2017
Ach tak to jsem tomu dala. Dám tu trávu tedy pod jabloně. A můžu ji dát i pod rybíz a angrešt? Za jak dlouhou dobu ten Bofix vyprchá? Můžu tu trávu dívat na kompost dejme tomu od červenci? A když je jiný trávník posypaný Travinem - platí to... celý příspěvek >
Tráva s Bofixem na kompost?, 16.4.2017
Včera jsem postříkala trávník Bofixem, kdy myslíte že tu trávu můžu dát na kompost? A můžu ji tam vůbec dát?  Děkuji
Je ten kompost správně vyrobený?, 16.4.2017
Letos jsem se pustila do výroby místa na kompost. Má tři bočnice a každá je stlučená ze čtyř dřev bez mezer, myslela jsem že aby to nepropadávalo ven. A teď jse se někde dočetla, že mezi těmi dřevy měly být mezery! Myslíte že to tak můžu nechat bez... celý příspěvek >
Stříhání nových malin, 25.2.2017
Koupila jsem je v říjnu, tak je první léto na mojí zahrádce teprve čeká.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika