Příspěvky uživatele - 185.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zlomený terminál u mladého stromku, 27.8.2008
diky za rady. Sousedé mne přesvědčovali, ze už je po ní a nepodaří se mi nikdy zapěstovat žádnou korunku. Prý si mám raději pořídit nový stromek. "Roub" už uschnul, takže to zítra podle rady oříznu a budu čekat. Děkuju
zlomený terminál u mladého stromku, 27.8.2008
Na jaře jsem zasadila třešeň - zákrsek. Hlavní terminál vyrostl asi o 1m, ale včera mi ho někdo ulomil. Stromek má už jen jednu větev, která roste kolmo ke kmeni a jednu minivětvičku (3 cm). Pokusili jsme se větvičku přidělat zpět (jakoby naroubovat... celý příspěvek >
Bentonit a jiné kamenné moučky, 17.8.2008
Dobrý den, nevíte kde koupit Bentonit či jinou kamennou moučku na zlepšení písčité půdy? Dovezla jsem si asi 25 kg pytel z Německa, ale už je dávno pryč. Potřebovala bych větší mnoužství, takže si to všechno vozit a zaplatit za metrák 2.000 se mi... celý příspěvek >
Rozbor půdy, 17.8.2008
jestli to jeste nekoho zajima, rozbory pudy dela Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy Praha Žabovřeská 250 156 27 Praha 5 – Zbraslav.
Ořešák japonský - co potřebuje?, 17.8.2008
V Průhonicích se mi zalíbil Japonsky ořešák (Sieboldův), ráda bych ho měla i na své zahradě. Víte někdo co potřebuje? Děkuji
Jestě k šarce, 8.8.2008
Děkuji za odpovědi. Sad jsme opravdu podědili a chceme se jím bavit. Bohužel jsme doteď měli pouze zahrádku v kolonii a o stromech nevím skoro nic. Bývalý nájemce sad z části vykácel a začal zde chovat koně. Zůstala po nich zdusaná holá půda trpící... celý příspěvek >
jaký hnůj použít, 8.8.2008
kdyz se koňský hnůj tak rychle rozkládá, mohu ho zapravit do půdy při výsadbě stromů? Tak měsíc předem, aby nebyl moc agresivní na kořeny. Mám špatnou půdu, žádný kompost k dispozici a několik fůr hnoje, který mi jakýsi dobrodinec vyklopil na cestu.... celý příspěvek >
tmava tresen, 7.8.2008
nedavno jsem videla v jednom hobbymarketu hedelfingerovu obri tresen. Znam ji od znamych z Nemecka, je to tmave cervena az temer tmave hneda tresen vyborne chuti. Zraje ovsem az v patem tydnu, takze byla casto cerviva. Take meli maly stromek Kassins... celý příspěvek >
Jestě k šarce, 6.8.2008
Dobrý den, získali jsme zanedbaný asi 50 let starý sad. Chteli bychom jej obnovit, ale vsechny svestky jsou nemocné. Sadit dalsi peckoviny asi nemá cenu, ale presto bych chtela na zahrade rozmanitost. Jak se sarky zbavim? Musíme vsechny svestky... celý příspěvek >
dotaz k melounu, 2.6.2008
Dobrý den, letos mám melouny na zahrádce poprvé, takže se vlastními úspěchy moc chlubit nemohu, ale snad to někomu pomůže. Rady jsou od otce mého tureckého kamaráda, který s úspěchem pěstuje 20kg melouny v Německu, 300m.n.m. Divoký meloun je skutečně... celý příspěvek >
liči - rajčátka aneb lilek hulevníkolistý, 2.6.2008
Dobrý den, před pár lety jsem u známých ochutnala liči-rajčátka. Měla výbornou exotickou chut a rostla jako z vody, ale známí už je dávno přestali pěstovat, protože celá rostlina byla obsypána centimetrovými ostny. Zřejmě se jednalo o lilek... celý příspěvek >
Popínavka s květy, která neopadává?, 29.5.2008
zkuste take jasmin. Videla jsem ho pouze v botanicke zahrade, ale snad lze sehnat i tady. Nejkrasnejsi je jasmin zluty (Jasminum humile), ale meli tam tech popinavych jasminu vic. Tenhle by mel byt neopadavy, krasne se plazil po pergole a jelikoz ho... celý příspěvek >
Jak založit nový záhon, 29.5.2008
Pude prospiva pisek? No pani. Na nove zahrade mame samy jil, takze kdyz do toho zamicham pisek, opravdu se zlepsi kvalita pudy? Asi jsem za ichtyla, ale doma na Vysocine jsme meli na zahrade snad jen pisek a nic tam nerostlo. Proto ho beru jako... celý příspěvek >
objednávání z ciziny, 29.5.2008
mam dobre zkusenosti s objednavanim z nemeckeho Ebay. Jen se musite domluvit s prodavajicim, jestli je to ochoten poslat do CR a za kolik. Bohuzel byvaji problemy s ceskou postou, kytky prichazi treba az za tyden a to uz byvaji zaschle. Fantasticke... celý příspěvek >
Slimáci, 29.5.2008
Budte rada, ze je tam mate. Z kompostu neutecou, maji tam idealni podminky pro zivot. A navic vam pomohou kompost rychleji rozlozit. Kompost mam peclive ohraniceny plechem, nedostanou se pak ven (dovnitr cesta vede) a slimaci mi nedelaji problemy.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika