Příspěvky uživatele - 185.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuřín - jak se pěstuje?, 28.5.2008
Dobrý den, na jaře jsem se nechala zlákat ke koupi tuřínu. Krásně vzešel, jsou to všechno pěkné statné sazeničky, ale najednou začal kvést. Vypadá téměř jako řepka a sousedi mi radí ho vytrhat. Podle atlasu má kvést až příští rok. Stalo se to již... celý příspěvek >
Lékořice, 30.4.2008
lekorice nema rada mraz, takze tady asi moc neporoste. To mi aspon bylo receno zahradnikem. Jenze moje prababicka vzdycky mela doma jeji koren, takze ho nekde musela brat? Pochybuji ze by ho vozili do Jednoty. Zvykali jsme ho jen tak, pendrek z nej... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 30.4.2008
co takhle brutnak? Nebo mexicky koriander, je mnohem jemnejsi nez ten cesky. Ted shanim vietnamsky koriandr, je neuveritelny k rybe a japonsky pepr, pry jsou jeho listy stejne silne jako nas normalni pepr.Take mam rada kvety a listy lichoresnice a... celý příspěvek >
Bylinky, 30.4.2008
máta vám tu bazalku brzy zadusí, takze radeji oddelene. Co se tyce naroku na pudu, tak tam neni az zas takovy rozdil.
Jiaogulan, 29.4.2008
neni s ni problem, klidne ji muzete pestovat venku. Vyhovuje ji polostin, nejlepe vyhodni strana pergoly. Pres leto vyroste asi do dvou metru, pak ji muzete prenest domu, nebo i nechat na zahrade. Na jare spolehlive znovu obrazi. Vyhovuje ji zimni... celý příspěvek >
Rostlinné insekticidy, 25.4.2008
Neplest si afrikan a aksamitnik. Jsou sice pribuzne a i afrikan je druh aksmitniku, ale co do ucinku je tu podstatny rozdil. Proti msicim, hadatkam, belaskum a spol. funguje pouze aksamitnik rozkladity, to je ten jakoby plnokvety afrikan. Ty kytky... celý příspěvek >
lichořeřišnice - trvalka popínavá, 23.4.2008
tahle lichoresnice neprezimuje venku, snad leda pokud bydlite na jizni Morave. Mraz hlizy spolehlive znici. Jenze jelikoz se lichoresnice pestuje prave kvuli hlizam, byl by je nesmysl nechavat v pude. Takze na podzim vykopat a uskladnit jako... celý příspěvek >
Jakou rostlinou zpevnit břeh, 23.4.2008
s rostlinama je problem, potrebujeteneco s poradnymi koreny. Zasadte par vrb, nejlepu vrbu kosikarskou, nebo neco z novinek. Jsou to spis kere nez stromy a dorustaji i treba jen 2 metru. Pruty muzete kazde jaro ostrihat, nebo nechat ostrihat pletarum... celý příspěvek >
Hokaido, 23.4.2008
Na vyvysenem zahonu se samozrejme nemusi pestovat vsechno, to by se clovek udrel. Je to jen rada pro pestovani dyni ve vyssich a chladnejsich polohach. Ja uvadim svoji zkusenost z podhuri Alp, babicka je podobne pestuje i na Vysocine. Cukety to... celý příspěvek >
Hokaido, 22.4.2008
Ahoj Lenko, dyne Hokaido jsme pestovali i v 500m a uspesne. Jen to bylo na vyvysenem zahone (v kvetnu vykopat 50cm diru do zeme, okolo udelat ohradku, na dno nahazet klacky, drevo, pak hromady kopriv, lonskeho listi a posecene travy, dalsi vrstva... celý příspěvek >
Červený rybíz - listy, 22.4.2008
mam to na rybizu take, ale msic je tam jen par. Opravdu to zpusobuji msice? Neda se to zlikvidovat prirodni cestou? Strikat opravdu nechci, to at to radeji sezerou.
Obří řecké fazole, 17.4.2008
Myslite Fasolia Gigantes? Take mne zaujaly, ale pry se daji pestovat pouze ve stredozemi. Tady je na ne moc zima a navic pry nechteji, aby se pestovali mimo Recko. K sehnani jsou pouze podobne velke obycejne fazole, ktere podle mne ty recke nahradi.... celý příspěvek >
žluté voňavé růže, 17.4.2008
Take mam rada zlute vonave ruze. Zatim mam krasne vonici Sophia Renaissance, Duftgold, Marco Polo a Jude the Obscure. Ted premyslim nad Candlelight a Arthur Bell a mozna i Golden Lady. Znate je a pokud ano, muzete je doporucit?
vzájemná ochrana rostlin - zeleniny, 11.4.2008
Vy uz jste to asi davno nasla, ale mozna to bude zajimave i pro ostatni. Na toto tema se mi nedavno dostala do ruky zajimava kniha Zdrava zahrada od Heleny Vlasinove. Podobne informace jsou i na stránkách zahradaproradost.cz A co se tyce cesneku... celý příspěvek >
Umístění vřesoviště?, 3.4.2008
a brusinky a kanadskou boruvku, at mate i neco dobreho. Nadherny je take kerik Enkiantus, ktery ma krasne zvoneckovite kvety a Libavka. Ta ma zase pekne barevne plody, bohuzel nejedle. A co teprve Mamota a Dabecie, neboli irsky vres. Mamote vyhovuje... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika