Příspěvky uživatele - 228.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 16.6.2017
Asi jste mne špatně pochopil, já jsem nepsal o tom, že bych měl problém s rozmetadlem Scotts u hnojiva Pure, problém jsem neměl žádný, Scotts s tímto hnojivem fungovalo skvěle. Já jsem jen psal, že jsem z důvodu požadavku na ještě jemnější granulaci... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 10.6.2017
Dobrý den, pokud chcete investovat do sekačky 30 tis, tak 45 tis za Edwina nebude již takový rozdíl. Není to na rok, ale klidně i na 15 a více let. Rozdíl tam je především v tom, že Edwin má záběr 45 cm, což je o cca 10 cm více, lepší a tišší... celý příspěvek >
Založení trávníku bez orby, na jaře, 19.3.2017
Dobrý den, jde o to jaký typ trávníku tam má být a co od nej čekáte. Pokud by to měl být trávník více-méně užitkový, který bude míti spíše praktický charakter, tak pokud nebude půda vyloženě těžká tak stačí odstranit odumřelé rostliny, narušit... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 7.3.2017
Liší se Cresthaven a Redhaven v odolnosti vůči kadeřavosti?
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 7.3.2017
A jak byste vyhodnotil plody?  Je to velky rozdil proti zlutomasym?
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 27.2.2017
Loni jsem pohřbila meruňku (mrtvice) a rodina mě ukecala na broskvoň. Začínám vybírat odrůdu a nechci se spolehnout na obecné texty z internetu (u meruňky nebylo nikde zdůrazněno, jak zásadní je potřik proti monilioze). Spoléhám na zkušené pěstitele... celý příspěvek >
Dorovnání pozemku, 21.10.2016
Dobrý den, tráva v pohodě proroste vrstvu tak do 3 cm, pokud to bude více tak je vhodné dosít nebo to bude trvat hodně dlouho a většinou tam vyroste dříve plevel. Hodně záleží co použijete na dorovnání, čistou hlínu bude prorůstat hůře než třeba směs... celý příspěvek >
Užvýkané konečky trávy, 21.10.2016
Dobrý den, gratuluji :-), k té výšce : pokud delší dobu sečete na výšku třeba těch 35 mm a pak na zkoušku snížíte na cca 25 - 30 mm tak ano, trávník bude po jedné seči vypadat hůře. To je vesměs normální projev. Spodní část listů má často již... celý příspěvek >
Aerifikace - kremicity piesok, 2.10.2016
Není to o bláznění a nějaké horlivé propagaci toho nejdražšího písku, ale při aerifikaci jsou výhody opravdového křemičitého písku té správné frakce nespochybnitelné. Nevím kolik máte za sebou aerifikací, ale zkuste aerifikovat obyč. pískem frakce 0... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 28.9.2016
Dobrý den Ondreji, nejlepší je to míchat v míchačce a pak rozvážet po pozemku již hotovou směs. To asi nebude již Váš případ, zem tam máte a novou navážet asi neplánujete. Tedy navozíte potřebné množstí písku, rozhrnete a důkladně promícháte... celý příspěvek >
Aerifikace v srpnu? Ano nebo ne?, 10.9.2016
Dobrý den, ano určitě přihnojte, po aerifikaci se hnojí, jelikož se tím posiluje regenerace. Přihnojte celý trávník i ta dosévaná místa. Důležitá je poté i zálivka. Jenom mne nesedí Kristalon. Proč Kristalon?, doporučuji raději použít kvalitní... celý příspěvek >
Nehezké drny v trávníku, 10.9.2016
Dobrý den, přesné určení z fotky je docela těžké, sice ve směsi máte kostřavu rákosovitou, která je širokolistá, ale ne zase tak moc a roste trochu jinak a má většinou světlejší barvu. Dále tam máte kostřavu červenou a jílek, obojí to na 100 %... celý příspěvek >
Postřik proti kornatce, 4.9.2016
Armorex co vím tak v ČR prodává maloobchodně jen firma Swardman, anglicky-travnik.cz a ještě jeden prodejce z Brna. Na Slovensku asi nikdo. Armorex je výrobcem standartně dodávám ve velkém kanystrovém balení, tito prodejci jej pak provávají v... celý příspěvek >
Na jakou délku sekat Aros do sucha?, 2.9.2016
První se obvykle dělá vertikutace a poté aerifikace, jelikož většinou po aerifikaci následuje zapískování křemičitým pískem a obsažená stařina v trávníku by to zhoršovala. Také stařina vadí přístupu vzduchu, vody a živin což je hlavní smysl... celý příspěvek >
Zalozeni travniku, 29.8.2016
Dobrý den, pokud se bude jednat o standartní relativně rychle rozpustné trávníkové hnojivo tak zda jej necháte na povrchu nebo lehce zapravíte je dle mne prakticky jedno. Toto hnojivo se Vám rozpustí zálivkou za týden i dříve, tedy vodou se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika