Příspěvky uživatele - 245.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak připevnit síť na plot proti větru?, 30.3.2015
Nechápu, proč vůbec reagujete, když vás můj dotaz tak popudil?! Není to o tom, že se nenamáhám něco naprosto přesně specifikovat. Pochybuju, že když tu vypíšu přesné parametry plotu, tak mi někdo sdělí: "Ano pokud máte sloupky zabetonované 80 cm... celý příspěvek >
Jak připevnit síť na plot proti větru?, 30.3.2015
Zdravím Máte prosím někdo radu, jak připevnit stínící síť na drátěný plot tak, aby ji neurval vítr? Respektive mám strach, že pokud ji vítr neurve, zničí se plot.Kolik pletivo a sloupky u drátěného plotu vydrží? Máte zkušenost? (Ta naše síť je... celý příspěvek >
Vřesovištní rostliny pod borůvkami, 6.9.2014
Zdravím myslíte, že je možné okolo respektive pod kanadskými borůvkami bez problémů udělat záhon vřesů a vřesovců? Mám dvě borůvky 1,5 m od sebe a protože se pro ně kopou dost široké jámy vyplněné rašelinou, napadlo mě, že bych to využila a... celý příspěvek >
Banánovník - pěstování, 8.5.2014
Zkuste terapii mrazem. Nam taky pořád žloutly a odcházely listy asi nějaká choroba. Dali jsme ho ven a náhlý mrazík mu sice zničil všechny listy ale po přenesení zpět domů znovu obrazil a tentokrát naprosto zdravě roste. Mráz prostě zničil i tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika